Liepājā un Grobiņā startē Eiropas čempionāts basketbolā U-20 sieviešu komandām

Liepājā un Grobiņā ceturtdien startē Eiropas čempionāts (EČ) basketbolā U-20 sieviešu komandām, kad savu pirmo spēli Latvija aizvadīs pret Zviedrijas vienaudzēm.

Spēles sākums plkst. 21.10 un to, tāpat kā visas pārējās Latvijas komandas spēles, tiešraidē translēs ''Viasat Sport Baltic'' kanāls.

Pagājušajā gadā Aināra Čukstes vadībā Latvijas U-20 komanda ieguva EČ bronzas medaļas. Šogad komandu trenē Mārtiņš Zībarts un Mudīte Zandere.

Priekšsacīkstēs B grupā Latvijas komandai jāspēlē arī piektdien ar Krieviju (plkst. 20.45) un sestdien ar Ukrainu (plkst. 20.15). Trīs labākās komandas turpinās spēlēt otrajā posmā par vietu ceturtdaļfinālā. Otrajā posmā pretiniekos būs trīs labākās komandas no A grupas - Bulgārija, Francija, Nīderlande vai Polija.

Latvijas komanda spēles aizvadīs Liepājas Olimpiskajā centrā. Kā komandas līderi jau agrāk sevi ir parādījusi liepājniece Sabīne Niedola, kas pagājušā gada vasarā spēlēja arī Latvijas pieaugušo izlasē Eiropas čempionātā, kas arī risinājās Latvijā.

C grupā spēlēs Itālija, Vācija, Serbija un Spānija, bet D grupā Baltkrievija, Lietuva, Rumānija un Turcija.

Otrajā posmā spēles notiks 19., 20. un 21. jūlijā, ceturtdaļfināli 23. jūlijā, pusfināli 24. jūlijā, bet spēles par medaļām 25. jūlijā.

Pievieno komentāru

Sports