"Liepāja/Triobet" zaudē "Latvijas Universitātei"

"Liepāja/Triobet" basketbolisti svētdien, 6. janvārī, izbraukumā "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas pirmās divīzijas spēlē ar 80:83 zaudēja "Latvijas Universitātei", piedzīvojot jau savu piekto zaudējumu pēc kārtas.

Pirmajā ceturtdaļā liepājniekiem izdevās iekrāt deviņu punktu pārsvaru - 19:10. Otrajā ceturtdaļā studneti spēja atspēlēties un minūti un 29 sekundes prims pirmā puslaika beigām pārņēma vadību ar 35:34.

Puslaika izskaņā mājinieki sasniedza tobrīd savu lielāko pārsvaru - 38:35. Pēc pirmā puslaika "Latvijas Universitāte" bija vadībā ar 38:37.

Trešajā ceturtdaļā pamīšus vadībā bija te viena, te otra komanda. Trīs minūtes pirms ceturtdaļas beigām liepājniekiem izdevās iegūt četru punktu pārsvaru - 55:51, kā rezultātā mājinieki bija spiesti ņemt minūtes pārtraukumu.

Pēc tā sekmīga epizode bija liepājniekiem. Ingusa Jakoviča iemestais tālmetiens liepājniekiem ļāva iegūt jau astoņu punktu pārsvaru - 60:52. Pēc trešās ceturtdaļas "Liepāja/Triobet" bija vadībā ar 62:59.

Pēdējas ceturtdaļas sākumā studenti atkal ieguva vadību - 63:62. Ļoti spraigā cīņā trīs minūtes pirms ceturtās ceturtdaļas beigām rezultāts bija neizšķirts - 76:76. Spēles turpinājumā mājinieku spēlētājs Žanis Peiners iemet tālmetienu, liepājnieku basketbolists Renārs Magone nopelna piezīmi uzbrukumā, bet vēl divus punktus gūst Ž. Peiners. "Latvijas Universitāte" vadībā ar 81:76.

19 sekundes pirms pamatlaika beigām mājinieki ar diviem precīziem soda metieniem panāca trīs punktu vadību 83:80, ko izdevās noturēt līdz mača beigām. Liepājniekiem rezultatīvākais ar 22 punktiem bija Artūrs Bricis, mājiniekiem 19 punktus guva Ž. Peiners.