"Liepāja/Triobet" uzvar "Latvijas Universitāti"

"Liepāja/Triobet" basketbolisti trešdien, 23. janvārī, Rīgā "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas pirmās divīzijas spēlē ar 74:64 uzvarēja "Latvijas Universitāti".

"Liepāja/Triobet" pirmās ceturtdaļas sākumā veica izrāvienu ar 9:0, bet mājinieki spēja atspēlēties un ceturtdaļas izskaņā pārņēma vadību ar 19:17. Žana Peinera precīzais tālmetiens līdz ar ceturtdaļas beigām ļāva "Latvijas Universitātei" iegūt sešu punktu pārsvaru - 24:19.

Otro ceturtdaļu liepājnieki atkal iesāka ar pamatīgu izrāvienu, izvirzoties vadībā ar 30:24. Līdz pirmā puslaika beigām mājinieki spēja rezultāta starpību sadeldēt līdz četriem punktiem - 34:38, jo vienu brīdi liepājnieki otrajā ceturtdaļā bija priekšā desmit punktus - 36:26.

Trešās ceturtdaļas beigās "Liepāja/Triobet" sasniedza jau 17 punktu pārsvaru - 60:43.

Sākoties ceturtās ceturtdaļas pēdējai minūtei, "Liepājas Universitātei" izdevās pietuvoties lidz desmit punktiem - 61:71. Visā mačā "Liepāja/Triobet" svinēja uzvaru ar 74:64.