"Liepāja/Triobet" uzsāks ceturtdaļfināla cīņas

Trešdien, 15. aprīlī, pirmo ceturtdaļfināla spēli Aldaris Latvijas Basketbola līgas 1.divīzijas ietvaros aizvadīs „Liepāja/Triobet” basketbolisti, kas Liepājas Olimpiskajā centrā uzņems Agra Galvanovska vadīto „Barons/LDz” komandu. Spēles sākums pulksten 19:30.

Abas komandas LBL1 regulāro čempionātu noslēdza, attiecīgi, 3. un 6. pozīcijā. Liepājnieki ar 23 panākumiem 31 aizvadītajā spēlē bija augstajā 3. vietā. Savukārt „Barons/LDz” ar 15 uzvarām un 16 zaudējumiem finišēja 6. vietā, kā pēdējai vienībai nodrošinot izslēgšanas spēles.

Četrās savstarpējās abu komandu tikšanās reizēs trīs uzvaras izcīnīja liepājnieki (75:67, 84:51 un 89:69), taču pēdējā spēkošanās reizē pārāki Mārupē bija „Barons” basketbolisti ar rezultātu 70:83.

Ceturtdaļfināla sērija ritēs līdz vienas komandas trijām uzvarām un pateicoties augstākai pozīcijai pēc regulārā čempionāta, mājas spēļu priekšrocība būs liepājniekiem. Pirmā un trešā spēle norisināsies savu skatītāju klātbūtnē, bet otrais mačs gaidāms Mārupē. Ja būs nepieciešama arī ceturtā un piektā spēle, tad līdzīgi kā šīs trīs spēles, tad arī tās divas tiks izspēlētas pamīšus – viena izbraukumā un izšķirošā piektā spēle savās mājās Liepājas Olimpiskajā centrā.

Liepājnieki savu mājas spēļu priekšrocību šajā sezonā ir izmantojusi lietderīgi, jo no astoņiem zaudējumiem tikai trīs ir bijuši savu skatītāju klātbūtnē (pret „Jūrmala/Fēnikss”, „VEF Rīga” un BK „Ventspils”), kas liek cerīgi raudzīties arī šajā duelī. Turklāt Baltijas līgas ietvaros liepājnieki šosezon savās mājās nav zaudējuši nevienu cīņu!

To, vai Liepājas basketbolistiem pēc divu gadu pārtraukuma izdosies sasniegt pusfinālu mēs varēsim noskaidrot ne ātrāk kā pēc nedēļas, taču pamatu šim sasniegumam ir iespējams ielikt jau trešdienas vakarā. To, vai liepājniekiem tas izdosies mēs varēsim pārliecināties vai nu klātienē Liepājas Olimpiskajā centrā, vai arī Best4Sport TV kanālā. Mača sākums pulksten 19:30.

Aldaris LBL1 ceturtdaļfināla spēļu kalendārs:

15.aprīlis          Liepāja            “Liepāja/Triobet” – “Barons/LDz”     19:30
18.aprīlis          Mārupe            “Barons/LDz” – “Liepāja/Triobet”     18:30
21.aprīlis          Liepāja            “Liepāja/Triobet” – “Barons/LDz”     19:30.