"Liepāja/Triobet" uzņems viesus no Saldus

Svētdien, 2. novembrī, Aldaris Latvijas Basketbola līgas 1.divīzijas spēli savās mājās aizvadīs “Liepāja/Triobet” basketbolisti, kas Liepājas Olimpiskajā centrā uzņems Kurzemes kaimiņus BK “Saldus” ar liepājnieku Robertu Freimani ierindā. Mača sākums pulksten 17:00.

Abām komandām šī būs jau otrā savstarpējā tikšanās reize šajā sezonā. Pirmajā spēlē Saldū pirms nepilna mēneša pārāki bija liepājnieki, kuri pārspēja laukuma saimniekus ar rezultātu 77:54. Arī turnīra tabulā līdz šim krietni vien labāk ir sekmējies liepājniekiem, kuri pirmajās septiņās spēlēs ir izcīnījuši sešus panākumus, vienīgo zaudējumu piedzīvojot tikai BK “Jēkabpils” vienībai. Tas liepājniekiem līdz šai spēlei dod augsto 3. vietu turnīra tabulā. Savukārt “Saldus” rēķinā ir piecas spēles un visās no tām ir nācies samierināties ar zaudējumiem, tādējādi kopvērtējumā ar “Latvijas Universitāti” dalot pēdējo 9. - 10. pozīciju.

Neskatoties uz iepriekšējo spēļu rezultātiem, “Saldus” basketbolistus nenovērtēt nedrīkst, par ko pierāda pirmssezonas pārbaudes spēles, kurās “Saldus” basketbolisti pat divas reizes spēja izcīnīt panākumus pret Baltijas Basketbola līgas C grupas vieniem no šā brīža līderiem “Raplas’komandu no Igaunijas ar Kristeru Zeidaku ierindā.

Iepriekšējā abu komandu tikšanās reizē labāko sniegumu nodemonstrēja Lauris Blaus, taču viens no lielākajiem laukuma saimnieku ieročiem šajā spēlē būs arī Aldaris Latvijas Basketbola līgas oktobra mēneša vērtīgākais spēlētājs Edgaras Žeļionis, kurš vidēji septiņās LBL aizvadītajās spēlēs ir izcēlies ar 13,7 punktiem un 8,1 atlēkušajām bumbām, sakrādams 20,1 lietderības koeficienta punktu.

Savukārt BK “Saldus” rindās līdz šim rezultatīvāko sniegumu ir nodemonstrējis liepājnieks Roberts Freimanis, kurš “Saldus” komandā vidēji spēlē izceļas ar 11,8 gūtajiem punktiem un bija līderu vidū arī spēlē pret liepājniekiem (12 punkti).

To, vai “Liepāja/Triobet” turpinās krāt uzvaras savu skatītāju klātbūtnē mēs varēsim noskaidrot svētdienas pēcpusdienā pulksten 17:00. Norises vieta paliek nemainīga – Liepājas Olimpiskais centrs.

Liepāja/Triobet novembra mēneša mājas spēļu kalendārs:

2.novembris    LBL1    Liepāja 17:00 „Liepāja/Triobet” – BK „Saldus”
19.novembris  BBL     Liepāja 19:30 „Liepāja/Triobet” – Utenas „Juventus”
25.novembris  BBL     Liepāja 19:30 „Liepāja/Triobet” – Maskavas „Dynamo”
29.novembris  LBL1    Liepāja 17:00 „Liepāja/Triobet” – BK „Jēkabpils”.

Mārtiņš Kozlovskis
LOC sporta projektu vadītājs

Pievieno komentāru

Sports