"Liepāja/Triobet" uzņems savus tuvākos sekotājus "BA Turība"

Ceturtdien, 21. februārī, Aldaris Latvijas Basketbola līgas 1. divīzijas mājas spēli aizvadīs Liepāja/Triobet basketbolisti, kas Liepājas Olimpiskajā centrā uzņems savus tuvākos turnīra tabulas sekotājus BA Turība komandu. Mača sākums pulksten 19:30.

Abām komandām šī būs trešā spēkošanās reize šajā sezonā. Pirmajās divās cīņās pārāki ir bijuši liepājnieki. Vispirms oktobra beigās izbraukumā studenti tika sagrauti ar rezultātu 91:53, bet pēc tam decembra sākumā Liepājā mājinieki bija pārāki ar rezultātu 88:73.

Arī turnīra tabulā līdz šim nedaudz labāk ir sekmējies liepājniekiem, kuri 23 aizvadītajās spēlēs ir izcīnījuši astoņas uzvaras un piedzīvojuši 15 zaudējumus, turnīra tabulā ierindojoties 9. vietā. Turpretim BA Turība ar septiņiem panākumiem 24 spēlēs atrodas vienu pozīciju zemāk – 10. vietā 11 vienību konkurencē.

Uzvaras ir nepieciešamas abām komandām, jo cīņa par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs joprojām ir aktuāla gan liepājniekiem, gan rīdziniekiem. Abām komandām saglabājas izredzes iekļūt labāko sešu komandu skaitā, taču ar nosacījumu, ja ceturtdienas vakarā tiks izcīnīta uzvara pār saviem tiešākajiem konkurentiem.

Pēdējā liepājnieku spēle Jēkabpilī liek cerēt, ka komanda ir uz "pareizā ceļa" un abu viesspēlētāju (Alekseja Adedirana un Pīrsa Kaldvela) iekļaušana komandā varētu dot vēlamos rezultātus. Taču tāpat ir jāuzmanās arī no Turības studentiem, kuri jau divas reizes šajā sezonā ir tikuši galā ar spēcīgo Valmieras komandu.

Lai turpinātu cīņu par iekļūšanu play-off, ceturtdienas vakarā ir nepieciešama uzvara, tāpēc visi komandas atbalstītāji tiek aicināti uz Liepājas Olimpisko centru, lai justu līdzi savas pilsētas komandai. Mača sākums pulksten 19:30.

Pievieno komentāru

Sports