"Liepāja/Triobet" uzņems Maskavas "Dynamo" basketbolistus

Otrdien, 25. novembrī, Baltijas Basketbola līgas spēli savu skatītāju klātbūtnē aizvadīs „Liepāja/Triobet” basketbolisti, kas Liepājas Olimpiskajā centrā uzņems vienīgos BBL čempionāta Krievijas pārstāvjus Maskavas „Dynamo” komandu. Mača sākums pulksten 19:30. informē Mārtiņš Kozlovskis, LOC sporta projektu vadītājs.

Abām komandām šī būs pirmā savstarpējā tikšanās reize šajā sezonā. Līdz šai spēlei krietni vien labāk ir sekmējies liepājniekiem, kuri četrās aizvadītajās spēlēs ir izcīnījuši trīs panākumus, pelnīti C grupā atrodoties vicelīderu statusā. Savukārt Maskavas „Dynamo” rēķinā ir trīs neveiksmes tikpat aizvadītajos mačos un likumsakarīga 5. pozīcija sešu vienību konkurencē.

Nenovērtēt Maskavas komandu nedrīkst, kaut vai tā iemesla dēļ, ka visi trīs zaudējumi BBL čempionātā ir piedzīvoti ar ne vairāk kā sešu punktu starpību, turklāt tikai viena no tām ir bijusi savās mājās pret grupas līderiem Utenas „Juventus”. Savukārt Krievijas čempionātā komandas rēķinā ir četras uzvaras un pieci zaudējumi, kas tai dod 10. vietu 16 vienību konkurencē.

Diemžēl pēdējā spēlē pret „Juventus” komandu muguras savainojumu guva Gints Antrops, kurš šajā spēlē nepiedalīsies, taču cerams, ka tas nebūs par iemeslu tam, lai otrdienas vakarā liepājnieki neizcīnītu uzvaru spēlē un neizvirzītos grupas līderu godā. Mača sākums pulksten 19:30 un to tiešraidē translēs arī sportacentrs.com.
Komandu sastāvi:

„Liepāja/Triobet”
Andrius Mažutis, Mareks Jurevičus, Edgaras Žeļionis, Lauris Blaus, Jānis Antrops, Gints Antrops, Dveins Džonsons, Arnolds Helmanis, Kristaps Miglinieks, Roberts Krastiņš, Toms Leimanis un Elvis Šukteris

Galvenais treneris: Uvis Helmanis
Treneri: Kaspars Mājenieks, Arvis Steckis, Reinis Rozītis

Utenas “Juventus”
Denis Zakharov, Evgeny Karpenko, Serdar Annaev, Aleksandr Fomin, Kiril Pisklov, Pavel Gromyko, Rodion Ardislamov, Jason Brickman, Vladislav Trushkin, Alexey Zherdev, Egor Gontarev, Gleb Goldyrev, Bendzhamin Dudu, Valentin Lurchik, Vladislav Smorkachev, Tyshawn Taylor, Alexey Kuznetsov, Alimdzan Fediushin

Galvenais treneris: Mihails Solovjevs
Treneris: Aleksandrs Skoročkins

„Liepāja/Triobet” mājas spēļu kalendārs līdz Jaunajam gadam:
25.novembris    BBL         19:30     „Liepāja/Triobet” – Maskavas „Dynamo”
29.novembris    LBL1       17:00     „Liepāja/Triobet” – BK „Jēkabpils”
30.decembris     LBL1       19:30     „Liepāja/Triobet” – „Jūrmala/Fēnikss”.


Pievieno komentāru

Sports