"Liepāja/Triobet" uzņems "LU" studentus

Trešdien, 19. februārī, Aldaris Latvijas Basketbola līgas 1.divīzijas mājas spēli aizvadīs „Liepāja/Triobet” basketbolisti, kas Liepājas Olimpiskajā centrā uzņems pēdējā laikā ļoti labi spēlējošo „Latvijas Universitātes” komandu. Mača sākums pulksten 19:30.

Abām vienībām šī būs jau trešā spēkošanās reize šajā sezonā. Pirmajās divās tikšanās reizēs pārāki ir bijuši liepājnieki, kuri uzvaras ir izcīnījuši spēlējot ne tikai viesos (81:73), bet pārliecinošs panākums tika izcīnīts arī decembra mēneša spēlē Liepājā, kur „LU” basketbolisti tika sagrauti ar 30 punktu pārsvaru (99:69), informē Mārtiņš Kozlovskis, LOC sporta projektu vadītājs.

Arī turnīra tabulā līdz šim augstāk atrodas Liepājas basketbolisti, kuri ar 15 uzvarām 25 spēlēs atrodas dalītajā 5. – 6. pozīcijā ar „Jūrmala/Fēnikss” komandu. Savukārt „LU” komanda ar deviņiem panākumiem 24 spēlēs atrodas 8. vietā 12 vienību konkurencē.

Pēdējās spēles „LU” komandai ir bijušas ļoti veiksmīgas un komanda pēdējās sešās spēlēs ir izcīnījuši piecus panākumus, tādējādi no turnīra tabulas lejasgala paceļoties salīdzinoši tuvu play-off zonai. Turpretim liepājniekiem pēdējās spēlēs nav tik labi sekmējies, jo tika piedzīvoti zaudējumi saviem tuvākajiem konkurentiem BK „Valmiera” un „Jūrmala/Fēnikss”, kas ļoti ir sašķobījuši itin drošās liepājnieku pozīcijas noturēties izslēgšanas spēlēs.

Kā jau pēdējās spēlēs bija redzams, tad Liepājas komandai nevar palīdzēt Lauris Blaus, kurš spēlē pret „Valmieras” komandu salauza degunu un šī spēlētāja atgriešanās laukumā labākajā gadījumā varētu būt tikai pēc mēneša. Līdz ar to, liepājniekiem ir jāatrod citi argumenti, kas varētu stāties pretim „LU” milzim Zintim Plivdam, kurš noteikti būs viens no lielākajiem viesu ieročiem.

To, vai liepājniekiem izdosies pārtraukt šo negatīvo spēļu sēriju un gluži pretēji, apstādināt „LU” pēdējo spēļu ofensīvu, varēsim pārliecināties tikai trešdienas vakarā pulksten 19:30. Tie, kas mačam nevarēs sekot līdzi klātienē, būs iespējams to izdarīt sportacentrs.com video tiešraidē, kas būs redzama arī portālā "Rekurzeme.lv". Maču komentēs Normunds Atvars.

Pievieno komentāru

Sports