"Liepāja/Triobet" uzņems Kurzemes kaimiņus BK "Ventspils"

Sestdien, 2. februārī, Aldaris Latvijas Basketbola līgas 1. divīzijas mājas spēli aizvadīs "Liepāja/Triobet" basketbolisti, kas Liepājas Olimpiskajā centrā uzņems pašreizējos Latvijas vicečempionus un mūsu Kurzemes kaimiņus BK "Ventspils". Mača sākums pulksten 15:00.

Abām komandām šī būs otrā savstarpējā tikšanās reize šajā sezonā. Pirmajā spēlē novembra mēnesī Ventspilī pārāki bija mājinieki, kuri pārspēja Liepājas basketbolistus ar rezultātu 62:82.

Arī turnīra tabulā līdz šim krietni vien labāk ir veicies ventspilniekiem, kuri pirmajās 11 aizvadītajās spēlēs ir izcīnījuši 10 uzvaras, vienīgo zaudējumu piedzīvojot pret "Valmieras" komandu. Līdz ar to, komanda likumsakarīgi šobrīd atrodas LBL turnīra tabulas līderu godā. Savukārt, liepājnieku sekmes nav bijušas tik iepriecinošas un komanda ar septiņām uzvarām un 14 neveiksmēm joprojām atrodas 9. pozīcijā 11 vienību konkurencē.

Vislielākā uzmanība šajā spēlē mājiniekiem noteikti būs jāpievērš nesenajam Liepājas komandas spēlētājam Jānim Timmam, kurš ar 14 gūtajiem punktiem vidēji spēlē ir rezultatīvākais "Ventspils" komandas spēlētājs. Savukārt, mājiniekiem joprojām rezultatīvākais spēlētājs ir Gregs Pleiters, kurš 13 aizvadītajās spēlēs ir izcēlies ar 10,5 gūtajiem punktiem spēlē.

Runas par amerikāņu aizsarga Pīrsa Kaldvela atgriešanos Liepājā ir krietni vien pāragras, jo komanda joprojām līdz galam nav vienojusies ar šo basketbolistu par spēlēšanu Liepājas komandā. Atgādinām, ka Kaldvels šo sezonu uzsāka Ukrainas komandā "Kryvbasbasket", vidēji spēlē izceļoties ar 8,5 punktiem, taču to, vai šis spēlētājs sezonu noslēgs Liepājā būs zināma tuvāko dienu laikā.

Pievieno komentāru

Sports