"Liepāja/Triobet" uzņems BK "Valmiera" komandu

Svētdien, 19. oktobrī, Aldaris Latvijas Basketbola līgas 1.divīzijas spēli savu skatītāju klātbūtnē aizvadīs „Liepāja/Triobet” basketbolisti, kas Liepājas Olimpiskajā centrā uzņems spēcīgo BK „Valmiera” komandu, kuru pēdējās septiņās savstarpējās spēlēs nav izdevies uzvarēt. Mača sākums pulksten 17:00.

Abām komandām šī būs pirmā savstarpējā tikšanās reize šajā sezonā. Liepājnieki līdz šai spēlei ir aizvadījuši piecus mačus, visās izcīnot uzvaras. Laimīgākā uzvara tika izcīnīta pēdējā spēlē Liepājā, kad tikai pagarinājumā tika pārspēti sīkstie „Jelgavas” basketbolisti ar rezultātu 90:86. Kādā no situācijā pleca savainojumu guva liepājnieku viens no līderiem Mareks Jurevičus, kura dalība šajā mačā pret valmieriešiem ir zem jautājuma zīmes un tas būs zināms tikai īsi pirms pašas spēles. Savukārt „Valmieras” rēķinā pirmajās trijās spēlēs ir divas uzvaras un viens zaudējums „VEF Rīga” komandai, kas komandu ierindo 5. vietā 10 komandu konkurencē, informē Mārtiņš Kozlovskis, LOC sporta projektu vadītājs.

„Valmieras” komandā galvenie vilcējspēki ir uzreiz četri spēlētāji, kuri vidēji mačos ir guvuši vairāk par 10 punktiem. Tie ir Kārlis Apsītis (16 punkti), Kristaps Dārgais (12,3 punkti), Mārcis Vītols (12 punkti) un Mārtiņš Vīņauds (12 punkti). Savukārt liepājniekiem veiksmīgu un rezultatīvu sniegumu turpina demonstrēt Lauris Blaus (14,6 punkti), Edgaras Žeļionis (12,6 punkti) un Mareks Jurevičus (11,4 punkti).

Visticamāk šajā spēlē pēc mikrotraumas sadziedēšanas laukumā atgriezīsies Jānis Antrops, kurš pirmajās divās spēlēs vidēji izcēlās ar deviņiem gūtajiem punktiem un noteikti būs viens no komandas līderiem arī šajā mačā. Lai arī pēdējos septiņos mačos liepājnieki uzvaras garšu pret „Vamieras” komandu nav izjutusi, tad šoreiz Uvja Helmaņa vadītie basketbolisti ir apņēmības pilni lauzt šo ieilgušo zaudējuma spēļu sēriju. Par to pārliecināties ikvienam komandas atbalstītājam būs iespējams tikai svētdienas vēlā pēcpusdienā pulksten 17:00.

Komandu sastāvi:
„Liepāja/Triobet”
Andrius Mažutis, Mareks Jurevičus, Edgaras Žeļionis, Lauris Blaus, Jānis Antrops, Gints Antrops, Dveins Džonsons, Arnolds Helmanis, Kristaps Miglinieks, Roberts Krastiņš, Toms Leimanis, Rolands Silnieks, Elvis Šukteris, Rihards Ozolnieks, Kārlis Grigaļūns

Galvenais treneris: Uvis Helmanis
Treneri: Kaspars Mājenieks, Arvis Steckis, Reinis Rozītis

BK “Valmiera”
Renārs Apsītis, Māris Ziediņš, Edgars Kaufmanis, Raitis Freibergs, Mārcis Vītols, Edgars Elksnis, Matīss Rudmiezis, Dāvis Rozītis, Kristaps Dārgais, Kārlis Apsītis, Viktors Iļjins un Mārtiņš Vīņauds

Galvenais treneris: Gatis Melderis
Treneris: Sandis Amoliņš

„Liepāja/Triobet” oktobra un novembra mēneša mājas spēļu kalendārs:
19.oktobris LBL1 Liepāja 17.00 "Liepāja/Triobet" – BK "Valmiera"
22.oktobris BBL Liepāja 19.30 "Liepāja/Triobet" – Kedaiņu "Nevežis”
2.novembris LBL1 Liepāja 17:00 „Liepāja/Triobet” – BK „Saldus”
19.novembris BBL Liepāja 19:30 „Liepāja/Triobet” – Utenas „Juventus”
25.novembris BBL Liepāja 19:30 „Liepāja/Triobet” – Maskavas „Dynamo”
29.novembris LBL1 Liepāja 17:00 „Liepāja/Triobet” – BK „Jēkabpils”

Pievieno komentāru

Sports