"Liepāja/Triobet" uzņems "Barons/LDz" komandu

Sestdien, 31. oktobrī, Aldaris Latvijas Basketbola līgas 1.divīzijas spēli savu skatītāju klātbūtnē aizvadīs „Liepāja/Triobet” basketbolisti, kas Liepājas Olimpiskajā centrā uzņems Agra Galvanovska vadīto „Barons/LDz” komandu. Mača sākums pulksten 18.

Abām komandām šī būs pirmā savstarpējā tikšanās reize šajā sezonā. Līdz šim krietni vien labāk ir sekmējies liepājniekiem, kuri pirmajās sešās spēlēs ir izcīnījuši piecus panākumus un piedzīvojuši tikai vienu zaudējumu „Valmiera/ORDO komandai, likumsakarīgi atrodoties 3. vietā. Savukārt „Barons/LDz” komandai bilance ir absolūti pretēja – viens panākums pret „Latvijas Universitāti” un pieci zaudējumi, kas vienību ierindo 10. pozīcijā 11 komandu konkurencē, informē Mārtiņš Kozlovskis, LOC Sporta projektu vadītājs.

Neskatoties uz līdzšinējiem rezultātiem, nenovērtēt Agra Galvanovska vadīto komandu nedrīkst, jo „uz papīra” šī komanda ir ļoti spēcīga. Sastāvā ir ne tikai trīs leģionāri, bet arī individuāli spēcīgi vietējie spēlētāji kā Kristaps Dārgais un liepājnieks Roberts Freimanis, kuri nevienu reizi vien ir spējuši nodemonstrēt ļoti augstvērtīgu sniegumu.

To, vai liepājnieki turpinās LBL un BBL veiksmīgi iesākto sezonas sākumu mēs varēsim pārliecināties sestdienas vakarā pulksten 18:00. Mačam video tiešraidē būs iespējams sekot līdzi arī sportacentrs.com.

„Liepāja/Triobet” komandas sastāvs:
Jānis Antrops, Gints Antrops, Kristopher Ričards, Stīvs Zeks, Arnolds Helmanis, Toms Leimanis, Mikus Sokolovs, Roberts Krastiņš, Ingars Aizpurs, Elvis Šukteris, Klāvs Čavars un Kārlis Grigaļūns
Galvenais treneris: Uvis Helmanis
Treneri: Kaspars Mājenieks, Arvis Steckis, Reinis Rozītis

“Barons/LDz” komandas sastāvs:
Artūrs Ausējs, Roberts Mednis, Roberts Freimanis, Andris Epners, Salvis Mētra, Kristaps Dārgais, Dāvis Zonne, Rolands Nārķis, Daniels Minājevs, Carl Hipp, Cliff Colimon un Derric Roland
Galvenais treneris: Agris Galvanovskis
Treneris: Rūdolfs Rozītis

„Liepāja/Triobet” novembra mēneša mājas spēļu kalendārs:
3.novembris      BBL        19:30     "Liepāja/Triobet" – BK „Jēkabpils”
18.novembris    BBL        19:30     "Liepāja/Triobet" – “Rakveres Tarvas”
21.novembris    LBL1       16:00     "Liepāja/Triobet" – “Jūrmala/Fēnikss”.


Pievieno komentāru

Sports