"Liepāja/Triobet" uzņems ambiciozo "Barons Kvartāls" komandu

Trešdien, 8. oktobrī, savu pirmo šīs sezonas Aldaris Latvijas Basketbola līgas 1.divīzijas mājas spēli savu skatītāju klātbūtnē aizvadīs „Liepāja/Triobet” basketbolisti, kas Liepājas Olimpiskajā centrā uzņems ambiciozo “Barons Kvartāls” komandu ar Kasparu Kambalu un Kristapu Valteru priekšgalā. Mača sākums pulksten 19:30.

Liepājniekiem šī būs trešā LBL spēle šajā sezonā, bet pirmā savu skatītāju klātbūtnē. Līdzšinējās divās spēlēs ir izcīnītas divas uzvaras, vispirms grūtā mačā pārspējot “Jūrmala/Fēnikss” komandu (66:61), bet pēc tam daudz vieglāk tika pārspēta arī „Saldus” vienība ar rezultātu 77:54. Savukārt “Barons Kvartāls” sekmes ir bijušas mainīgas. Sezonas pirmajā spēlē grūtā cīņā tika pārspēta “Latvijas Universitāte”, bet pēc tam ar 22 punktu starpību tika kapitulēts “Jūrmala/Fēnikss” komandai (65:87).

Pirmās spēles ir pierādījušas, ka skaļie uzvārdi nav nesuši vēlamo rezultātu “Barons” klubam, līdz ar to rīdzinieki par šo šaubīgo sezonas sākumu vēlēsies reabilitēties tieši pret liepājniekiem, kuri gluži pretēji, sezonas sākumu ir iesākuši ļoti pārliecinoši un likumsakarīgi atrodas LBL1 turnīra tabulas galvgalī.

“Barons” rindās rezultatīvāko sniegumu līdzšinējās divās spēlēs ir demonstrējis Artūrs Bricis, kurš noteikti būs viens no lielākajiem ieročiem. Savukārt “Barons” lielākās zvaigznes Kristaps Valters un Kaspars Kambala vidēji spēlēs ir izcēlušies, attiecīgi, ar 15 un 12 ačiem. Liepājniekiem līdera lomu pirmajās spēlēs ir uzņēmies Lauris Blaus, kurš pretiniekus vidēji mačā sarūgtina ar 16,5 punktiem, bet vairāk kā 10 punktus vidēji spēlē ir guvuši arī Edgaras Žeļionis un Jānis Antrops.

To, vai Liepājas basketbolisti turpinās veiksmīgo spēļu uzvaru sēriju mēs varēsim pārliecināties tikai trešdienas vakarā pulksten 19:30. Ieejas maksa: pieaugušajiem - 4 EUR. Studentiem - 1 EUR. Pensionāriem un jauniešiem līdz 18 gadu vecumam, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, ieeja bezmaksas!

Komandu sastāvi:

"Liepāja/Triobet"
Andrius Mažutis, Mareks Jurevičus, Edgaras Žeļionis, Lauris Blaus, Jānis Antrops, Gints Antrops, Dveins Džonsons, Arnolds Helmanis, Kristaps Miglinieks, Roberts Krastiņš, Toms Leimanis, Rolands Silnieks, Elvis Šukteris, Rihards Ozolnieks, Kārlis Grigaļūns

Galvenais treneris: Uvis Helmanis
Treneri: Kaspars Mājenieks, Arvis Steckis, Reinis Rozītis

"Barons Kvartāls"

Kaspars Kambala, Kristaps Valters, Artūrs Bricis, Gatis Jahovičs, Ernests Kalve, Lauris Mizis, Nauris Miezis, Andris Epners, Raimundas Danys, Artūrs Lūsis, Jēkabs Rozītis, Dāvis Zonne un Klāvs Strazdiņš

Galvenais treneris: Edgars Teteris

"Liepāja/Triobet" oktobra mēneša mājas spēļu kalendārs:

8.oktobris        LBL1  Liepāja      19.30   "Liepāja/Triobet"– "Barons Kvartāls"
12.oktobris      LBL1  Liepāja      17.00   "Liepāja/Triobet"– "Latvijas Universitāte”
15.oktobris      LBL1  Liepāja      19.30   "Liepāja/Triobet" – BK "Jelgava”
19.oktobris      LBL1  Liepāja      17.00   "Liepāja/Triobet" – BK "Valmiera"
22.oktobris      BBL    Liepāja     19.30   "Liepāja/Triobet" – Kedaiņu "Nevežis”.

Mārtiņš Kozlovskis
LOC sporta projektu vadītājs

Pievieno komentāru

Sports