"Liepāja/Triobet" pēdējā kauja BBL regulārajā čempionātā

Sestdien, 15.februārī, pēdējo Baltijas Basketbola līgas pamatturnīra spēli aizvadīs „Liepāja/Triobet” basketbolisti, kas Liepājas Olimpiskajā centrā uzņems Lietuvas vienību „Lietkabelis”, cīnoties par iekļūšanu BBL izslēgšanas spēlēs. Mača sākums pulksten 17:00.

Abām komandām šī būs otrā spēkošanās reize šajā sezonā. Pirmajā tikšanās reizē novembra mēnesī Lietuvā pārāki bija mājinieki, kuri pārspēja Liepājas basketbolistus pašā mača izskaņā ar rezultātu 80:81, uzvaras metienu realizējot līdz ar mača beigu signālu, informē Mārtiņš Kozlovskis, LOC sporta projektu vadītājs.

Neskatoties uz to, turnīra tabulā augstāk atrodas liepājnieki, kuri 11 spēlēs ir izcīnījuši četrus panākumus un piedzīvojuši septeiņas neveiksmes, kopvērtējumā atrodoties 5. vietā. Savukārt Paņevežas kluba „Lietkabelis” rēķinā ir trīs uzvaras un astoņi zaudējumi, kas vienību ierindo tieši aiz liepājniekiem – 6. pozīcijā septiņu vienību konkurencē.

Pēdējās kārtas spēles visām komandām sāksies vienlaicīgi. Augstāk par piekto vietu grupā liepājnieki vairs nevar pakāpties (negatīva savstarpējo spēļu bilance pret Kazahstānas „Barsy”, kas finišējuši ar bilanci 5-7), bet zemāk var noslīdēt, ja „Lietkabelis” izcīnīs uzvaru šajā pēdējā spēlē. Liepājnieki uzvaras gadījumā regulāro čempionātu noslēgs 13. - 15. vietā, astotdaļfinālā mērojoties spēkiem ar kādu no favorītiem. Svukārt zaudējuma gadījumā komanda visticamāk kā pēdējie 16. dalībnieki iekļūs izslēgšanas spēlēs, kas pirmajā kārtā pretim dotu regulārā čempionāta uzvarētājus - „Pieno Žvaigždes” vienību no Lietuvas.
 
Astotdaļfināla uzvarētāji tiks noteikti divu spēļu summā, taču pirms liepājnieki savu dalību izslēgšanas spēlēs teorētiski joprojām nav nodrošinājuši, runāt par nākošajām spēlēm būtu pāragri. To, vai Liepājas basketbolistiem izdosies revanšēties Lietuvas komandai par sāpīgo zaudējumu izbraukumā varēsim pārliecināties sestdienas vakarā pulksten 17:00. Maču video tiešraidē translēs sportacentrs.com.

Pievieno komentāru

Sports