"Liepāja/Triobet" panākusi vienošanos ar Sokolovu, Krastiņu un Ričardu

Basketbola klubs „Liepāja/Triobet” uz nākamo sezonu ir panākusi vienošanos ar trijiem jauniem basketbolistiem – komandā paliek Roberts Krastiņš, no BK „Jēkabpils” uz Liepāju pārnāk Mikus Sokolovs, bet no Kazahstānas komandas „Caspiy” Liepājas komandas rindas papildinās 26 gadus vecais amerikāņu uzbrucējs Kris Ričards, vēstīts kluba mājaslapā.

Kā informē kluba direktors Arturs Košeļevs, tad komanda vēl uz vienu sezonu pagarina līgumu ar vietējo basketbolistu Robertu Krastiņu, bet no šī gada sīvākajiem konkurentiem BK „Jēkabpils” tika piesaistīts Mikus Sokolovs, kurš bija viens no lielākajiem liepājnieku kapračiem izšķirošajās spēlēs par šī gada bronzas godalgām.

Tāpat komanda uz nākošo sezonu ir panākusi vienošanos ar 26 gadus veco amerikāņu saspēles vadītāju Krisu Ričardu, kurš savas karjeras laikā ir paspējis uzspēlēt vairākās Amerikas kontinenta komandās, turklāt pēdējā sezonā bija rezultatīvākais spēlētājs Kazahstānas vienības „Caspiy Aktau” sastāvā, vidēji BBL spēlēs izceļoties ar 12,7 gūtajiem punktiem. 196 cm garais un 85 kg smagais basketbolists 2011. gadā pieteicās arī NBA draftam, taču draftēts netika un kluba direktors ir cerības pilns, ka basketbolists parādīs uz sevi liktās cerības, spēlējot zem „Liepāja/Triobet” komandas spēļu formas.

„Liepāja/Triobet” komandas sastāvs uz doto brīdi:
Jānis Antrops, Arnolds Helmanis, Ingars Aizpurs, Kris Ričards, Mikus Sokolovs un Roberts Krastiņš.

Galvenais treneris: Uvis Helmanis
Treneri: Kaspars Mājenieks, Arvis Steckis, Reinis Rozītis.


Pievieno komentāru

Sports