"Liepāja/Triobet" pagarina līgumu ar lietuviešu basketbolistu Mažuti

Latvijas basketbola klubs "Liepāja"/"Triobet" pagarinājis līgumu ar lietuviešu saspēles vadītāju Andrjusu Mažuti, informē komanda.

Abas puses vienojušās par jaunu sadarbību uz nākamo sezonu.

Klubs uzsver, ka Mažutis iepriekšējā sezonā ļoti veiksmīgi sevi apliecināja ne tikai kā azartisks spēlētājs laukumā, bet arī kā komandas "dvēsele" ārpus laukuma.

Liepājas komandas vadība ir cerību pilna, ka lietuviešu saspēles vadītājs būs ļoti noderīgs arī visu nākamo sezonu un komanda ar šo basketbolistu sastāvā spēs cīnīties par augstākajām pozīcijām ne tikai "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas (LBL), bet arī Baltijas Basketbola līgas (BBL) čempionātā.

Pašlaik 33 gadus vecais Mažutis iepriekšējās sezonas LBL čempionātā guva vidēji 6,4 punktus ik spēlē un veica 3,6 rezultatīvas piespēles, bet BBL turnīrā viņš iekrāja vidēji 4,5 punktus un 2,2 piespēles.

Lietuvietis Latvijā spēlēja arī 2008./09.gada sezonā, kad pārstāvēja tā laika valsts čempionvienību "ASK Rīga". Tolaik viņš komandā spēlēja kopā ar pašreizējo "Liepāja"/"Triobet" vienības galveno treneri Uvi Helmani.

Karjeras laikā Mažutis spēlējis vairākos Lietuvas klubos, kā arī Azerbaidžānā, Francijā, Ukrainā un Turcijā.

Kā zināms, aizvadītajā sezonā "Liepāja"/"Triobet" netika tālāk par LBL ceturtdaļfinālu, bet BBL izstājās jau astotdaļfinālā.

Pievieno komentāru

Sports