"Liepāja/Triobet" neatmet cerības par play-off

Trešdien, 3. aprīlī, Aldaris Latvijas Basketbola līgas spēli savu skatītāju klātbūtnē aizvadīs "Liepāja/Triobet" basketbolisti, kas Liepājas Olimpiskajā centrā mērosies spēkiem ar pašreizējiem pastarīšiem "Latvijas U18" izlasi. Mača sākums pulksten 19:30.

Abām komandām šī būs otrā un tajā pašā laikā arī pēdējā tikšanās reize šajā sezonā. Pirmajā spēlē decembra mēnesī Rīgā pārāki bija liepājnieki, kuri uzvarēja laukuma saimniekus ar rezultātu 63:54.

Arī turnīra tabulā nedaudz labāk ir sekmējies Liepājas basketbolistiem, kuri 30 aizvadītajās spēlēs ir izcīnījuši 12 uzvaras, turnīra tabulā ierindojoties 8. vietā. Savukārt Latvijas U18 izlase 18 nospēlētās spēlēs ir tikusi tikai pie viena panākuma, kopvērtējumā atrodoties pēdējā 11. pozīcijā. Vienīgo uzvaru U18 jaunieši izcīnīja novembra mēnesī, pagarinājumā pārspējot Valmieras basketbolistus ar rezultātu 84:80.

Liepājas basketbolisti pēc uzvaras pār "Barons Kvartāls" komandu joprojām saglabā cerības uz play-off, līdz ar to katrai atlikušajai spēlei ir milzīga nozīme. Nenovērtēt šos U18 izlases dalībniekus nedrīkst un liepājnieki dosies cīņā tikai un vienīgi par uzvaru.

Pievieno komentāru

Sports