"Liepāja/Triobet" lūkos nostiprināt savu vadību ceturtdaļfinālā

Ceturtdien, 17. aprīlī, Liepājas Olimpiskajā centrā tiks aizvadīta otrā ceturtdaļfināla spēle Aldaris Latvijas Basketbola līgas 1.divīzijas ietvaros starp "Liepāja/Triobet" un BK "Jēkabpils" komandām. Liepājnieku uzvaras gadījumā, komanda spertu platu soli pretim pusfinālam. Šī mača sākums pulksten 19:30.

Abas komandas regulāro čempionātu noslēdza, attiecīgi, 4. un 5. pozīcijā, tādējādi šķēpi vienībām ir jākrusto jau ceturtdaļfinālā. Tā kā savstarpējā bilance regulārajā čempionātā labāka bija jēkabpiliešiem, tad mājas spēļu priekšrocība bija tieši Igora Miglinieka vadītajai komandai un pirmo spēli abas komandas aizvadīja trešdien "lūšu" mājvietā, informē Mārtiņš Kozlovskis, LOC sporta projektu vadītājs.

Garais ceļš uz Jēkabpili liepājniekiem nebija šķērslis un vēju pilsētas basketbolisti izcīnīja ļoti vērtīgu uzvaru ar rezultātu 65:57, tādējādi sērijā līdz trijām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1:0. Par ''lūšu'' galveno kapraci kļuva amerikāņu aizsargs Pīdžejs Hils, kurš pamatlaika beigās vienatnē guva desmit punktus pēc kārtas, bet visā spēlē izcēlās ar 17 punktiem. Tāpat veiksmīgu sniegumu nodemonstrēja komandas kapteinis Artis Ate, kurš izcēlās ar 12 punktiem un 10 atlēkušajām bumbām zem groziem. Savukārt "Jēkabpils" rindās produktīvākais ar 14 punktiem un 10 atlēkušajām bumbām bija amerikāņu uzbrucējs Trojs Bārnīss.

Ceturtdaļfināla sērijas otro spēli abas komandas aizvadīs ceturtdien Liepājas Olimpiskajā centrā. Šī spēle būs ārkārtīgi svarīga, jo liepājnieku uzvaras gadījumā, komanda spertu platu soli pretim pusfinālam. Savukārt zaudējuma gadījumā rezultāts sērijā kļūtu neizšķirts un viss varētu sākties no jauna. Sērijas trešais mačs norisināsies sestdien Jēkabpilī, bet nepieciešamības gadījumā ceturtā spēle atgrieztos Liepājā. Mača sākums trešdienas vakarā pulksten 19:30 un to tiešraidē translēs arī sportacentrs.com. Spēli komentēs Normunds Atvars.