"Liepāja/Triobet" lūkos gadu noslēgt uz pozitīvas nots

Otrdien, 29. decembrī, savu pēdējo 2015. gada spēli Aldaris Latvijas Basketbola līgas ietvaros aizvadīs „Liepāja/Triobet” basketbolisti, kas Liepājas Olimpiskajā centrā uzņems Vara Krūmiņa vadītos „Valka/Valga” basketbolistus. Mača sākums pulksten 19:30.

Abām komandām šī būs pirmā spēkošanās reize šajā sezonā. Līdz šim labāk ir sekmējies liepājniekiem, kuri pirmajās 15 spēlēs ir izcīnījuši 12 panākumus un piedzīvojuši trīs neveiksmes, kopvērtējumā atrodoties augstajā 2.vietā. Savukārt „Valka/Valga” basketbolisti līdzīgi kā „VEF Rīga”, Aldaris LBL1 čempionāta ietvaros kopumā aizvadīs tikai divas spēļu kārtas līdz ar to, spēļu skaits šai komandai ir stipri mazāks kā pārējām Latvijas komandām. „Valkas” basketbolisti pirmajās astoņās spēlēs uzvaras un zaudējumus ir dalījuši uz pusēm un komanda kopumā atrodas samērā augstajā 5. pozīcijā 11 vienību konkurencē, informē LOC sporta projektu vadītājs Mārtiņš Kozlovskis.

„Valkas” komandā kopumā spēlē seši latviešu un seši igauņu basketbolisti, no kuriem pazīstamākais noteikti ir Igaunijas izlases ilggadējais spēlētājs Valmo Kriisa, bet tāpat komandā spēlē arī Kristo Saage, kurš vēl pavisam nesen bija „TU/Rock” komandas rindās. Savukārt no latviešiem bīstamākais varētu būt Jurijs Aleksejevs, kurš vairākas sezonas atpakaļ spēlēja zem Liepājas komandas formas tērpa. Zīmīgi, ka Jurijs tieši šobrīd ir komandas rezultatīvākais spēlētājs un labākais cīnītājs par atlēcošajām bumbām.

To, vai liepājnieki šo 2015. gadu noslēgs uz pozitīvas nots mēs varēsim pārliecināties otrdienas vakarā pulksten 19:30. Tie, kas šim mačam nevarēs sekot līdzi klātienē, būs iespējams to izdarīt Best4Sport TV tiešraidē, kuru nodrošinās Lattelecom televīzija.

Komandu sastāvi:
„Liepāja/Triobet”
Jānis Antrops, Gints Antrops, Kristofers Ričards, Stīvs Zeks, Arnolds Helmanis, Toms Leimanis, Mikus Sokolovs, Roberts Krastiņš, Ingars Aizpurs, Elvis Šukteris, Klāvs Čavars un Kārlis Grigaļūns

Galvenais treneris: Uvis Helmanis
Treneri: Kaspars Mājenieks, Arvis Steckis, Reinis Rozītis

“Valka/Valga”
Brendon Paidra, Kristo Saage, Valmo Kriisa, Kristaps Kanbergs, Mārtiņš Berķis, Jurijs Aleksejevs, Edgars Krūmiņš, Viljar Veski, Jēkabs Rozītis, Kristjan Evart, Erik Kerk un Kalvis Krūmiņš

Galvenais treneris: Varis Krūmiņš
Treneris: Margus Klaar

„Liepāja/Triobet” janvāra mēneša mājas spēļu kalendārs:
12.janvāris    BBL         19:30     „Liepāja/Triobet” – „Barsy Atyrau”
27.janvāris    LBL1        19:30     „Liepāja/Triobet” – „Jūrmala/Fēnikss”
31.janvāris    LBL1        17:00     „Liepāja/Triobet” – BK „Jēkabpils”.


Pievieno komentāru

Sports