"Liepāja/Triobet" izcīna otro panākumu Baltijas Basketbola līgā

Svētdien, 5. janvārī, pie otrā panākuma savā pirmajā 2014. gada spēlē Baltijas Basketbola līgas ietvaros tika „Liepāja/Triobet" basketbolisti, kas Liepājas Olimpiskajā centrā līdzīgā spēlē pārspēja „Parnu" komandu no Igaunijas ar rezultātu 70:64, tādējādi turpinot cīņu par play-off.

Kā jau piektdienas pēcpusdienā medijos publicētā informācijā tika izklāstīts, Liepājas komandu īsi pirms šīs svarīgās BBL spēles atstāja viens no tās līderiem Ingus Jakovičs, kurš savu turpmāko karjeru turpina pie pašreizējiem Latvijas čempioniem „VEF Rīga", kur līgums noslēgts līdz 2016. gada sezonas beigām, vēstīts kluba mājaslapā.

Neskatoties uz Jakoviča prombūtni liepājnieki bija apņēmības pilni cīnīties par augstām vietām, turklāt nekas vēl nebija zaudēts arī Baltijas Basketbola līgas ietvaros. Lai arī „Triobet" rēķinā līdz šai spēlei bija tikai viena uzvara sešās spēlēs, tomēr komanda joprojām saglabāja reālas cerības pacīnities par vietu „play-off".

Īpaši labāk nebija sekmējies arī svētdienas pretiniekiem BC „Parnu" no Igaunijas, kuri sešās spēlēs bija izcīnījuši tikai vienu uzvaru, turnīra tabulā atrodoties dalītajā 5. - 6. pozīcijā septiņu vienību konkurencē.

Jau no spēles pirmajām minūtēm vadībā izvirzījās liepājnieki, kuri pirmās 10 minūtes noslēdza savā labā ar rezultātu 19:16. Arī otrajā spēles ceturtdaļā laukuma saimnieki saviem pretiniekiem neļāva gūt virsroku un skanot puslaika beigu signālam rezultāts uz tablo + 10 - 37:27.

Spēles trešajā ceturtdaļā liepājnieki savu pārsvaru palielināja vēl par diviem punktiem, līdz ar to, pēdējās 10 minūtēs iesākās pie + 12 mājiniekiem - 55:43. Lai gan "Parnu" vienība neilgi līdz spēles beigām spēja sadeldēt starpību līdz 62:67, tomēr uzvarai ar to bija par maz. "Liepāja/Triobet" prata noslēgt spēli savā labā un izcīnīja savu otro panākumu šajā BBL sezonā ar rezultātu 70:64.

Līdera cienīgu spēli "Liepāja/Triobet" rindās aizvadīja Mareks Jurevičus, gūdams 17 punktus un izcīnīdams astoņas atlēkušās bumbas, bet 15 punktus pievienoja Kristaps Miglinieks. Savukārt BC "Parnu" sastāvā 13 punktus guva Nemanja Miljkovičs, bet ar 11 punktiem atzīmējās Heiko Rannula un Rannars Rāps.

Nākošo spēli "Liepāja/Triobet" basketbolisti aizvadīs trešdien, 8. janvārī, izbraukuma spēlē tiekoties ar BK "Saldus". Savukārt tuvākā mājas spēle ir gaidāma 15. janvārī, kad Liepājas Olimpiskajā centrā viesosies tie paši "Saldus" basketbolisti. Mača sākums pulksten 19:30.