"Liepāja/Triobet" gaidāmai sezonai izvirza augstākus mērķus

Basketbola komandai "Liepāja/Triobet" gaidāmajā "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas pirmās divīzijas sezonā šogad izvirzīti augstāki mērķi, piektdien preses konferencē pavēstīja kluba direktors Artūrs Košeļevs.

"Sezona solās būt spraiga. Ceram, ka nepievilsim. Mērķi šogad ir augstāki - Latvijas Basketbola līgas pirmajā divīzijā jāiekļūst starp četrām labākajām komandām," stāsta A. Košeļevs. Viņš piebilst, ka Baltijas Basketbola līgā mērķi palikuši iepriekšējie - jātiek "play-off".

A. Košeļevs norādīja, ka starpsezonā komandā notikušas būtiskas izmaiņas. Uz "Ventspili" devies kluba ilggadējais kapteinis Artis Ate, Roberts Freimanis pārcēlies uz "Saldus" vienību, prom ir arī Toms Leiteris un citi spēlētāji. Komanda šķīrusies arī no Ivara Timmermaņa.

Komandai pievienojies bijušais biznesa augstskolas "Turība" komandas līderis Jānis Antrops, lietuviešu centra spēlētājs Edgars Žeļonis un amerikānis Dveins Džonsons. Savukārt no pagājušā gada sastāva ierindā ir Roberts Krastiņš, Lauris Blaus, Kristaps Miglinieks, Arnolds Helmanis un lietuvietis Andrjus Mažutis.

Šobrīd ar komandu kopā trenējas arī Mareks Jurevičus.

Klubs atteica līdzdalību Latvijas Basketbola līgas otrajā divīzijā. Tas saistīts art pavasara totaliazatoru skandālu, kurā bija iejaukti arī Liepājas Sporta spēļu skolas audzēkņi. Viņiem piešķirta diskvalifikācija līdz decembrim.

Pievieno komentāru

Sports