"Liepāja/Triobet" eksaminēs LBL debitantus BK "Saldus"

Sestdien, 19. oktobrī, Aldaris Latvijas Basketbola līgas 1.divīzijas spēli savu skatītāju klātbūtnē aizvadīs „Liepāja/Triobet” basketbolisti, kas Liepājas Olimpiskajā centrā uzņems šā gada LBL1 debitantus BK „Saldus”. Mača sākums pulksten 17:00.

Abām komandām šī būs ceturtā šīs sezonas spēle LBL1 divīzijā. Liepājnieki pirmajās trijās spēlēs ir izcīnījusi divas uzvaras (pret „Jūrmala/Fēnikss” un „BA Turība” komandām) un piedzīvojusi vienu zaudējumu BK „Ventspils” basketbolistiem, turnīra tabulā atrodoties dalītajā 3. – 4. pozīcijā ar BK „Jēkabpils”. Savukārt „Saldus” komanda pirmajā spēlēs ir tikusi pie viena panākuma (pret „Barons Kvartāls”) un piedzīvojusi divus zaudējumus (pret „BA Turība”, BK „Jelgava” komandām), kopvērtējumā ierindojoties dalītajā 6. – 8. vietā, informē Mārtiņš Kozlovskis, LOC sporta projektu vadītājs.

Neskatoties uz to, ka „Saldus” komandai šī ir tikai debija Latvijas Basketbola līgas 1.divīzijā, komanda jau ir paspējusi pierādīt, ka ar tās spēku būs jārēķinās ikvienai komandai. Ne velti, „Turības” un „Jelgavas” komandas savas uzvaras pret Kurzemes komandu izcīnīja tikai mača galotnēs, līdz ar to, tālu nebija situācija, kad kurzemnieki būtu sezonu iesākuši ar bilanci – trīs uzvaras tikpat aizvadītajās spēlēs.

Lai arī „Liepājas” un „Saldus” komandas augusta mēnesī aizvadīja vienu draudzības spēli, kur uzvaru izcīnīja liepājnieki (103:80), šoreiz spēles likme ir krietni vien augstāka un spēle sāksies no jauna. To, vai liepājnieki spēs izcīnīt savu trešo uzvaru LBL sezonā un apturēt savu trīs zaudējuma spēļu sēriju (divus no tiem BBL ietvaros) varēsim noskaidrot sestdienas vakarā pulksten 17:00.

Pievieno komentāru

Sports