"Liepāja/Triobet" cīņā par uzvaru pret "Šiauliai"

Svētdien, 13. oktobrī, Baltijas Basketbola līgas spēli savu skatītāju klātbūtnē aizvadīs „Liepāja/Triobet” basketbolisti, kas Liepājas Olimpiskajā centrā uzņems Liepājas publikai labi zināmo „Šiauliai” komandu no Lietuvas. Mača sākums pulksten 17:00.

Abām komandām šī būs jau otrā spēkošanās reize šajā sezonā. Pirmo spēli abas komandas aizvadīja septembra mēnesī, kad savā starpā nācās mēroties spēkiem „Triobet LOC CUP” turnīra ietvaros. Tajā spēlē pārāki bija liepājnieki, kuri izcīnīja uzvaru ar rezultātu 87:85, tiekot tikai pie trešā savstarpējā panākuma 12 aizvadītajās spēlēs kopš 2005. gada.

Baltijas Basketbola līgas ietvaros abas komandas jau ir paspējušas aizvadīt venu spēli. Liepājnieki diezgan pārliecinoši savu skatītāju priekšā atzina Kazahstānas kluba „Barsy Atyrau” pārākumu ar rezultātu 71:87, savukārt lietuvieši gluži pretēji – izbraukumā neatstāja nekādas cerības igauņu pārstāvjiem BC „Parnu” (87:56).

Neskatoties uz pirmo BBL spēļu rezultātiem liepājnieki jau reizi šosezon ir apliecinājuši, ka komandas spēkos ir cīnīties kā līdzīgam ar līdzīgu arī ar tādām komandām kā „Šiauliai”. To, vai liepājnieki spēs izcīnīt savu pirmo uzvaru BBL ietvaros varēsim pārliecināties svētdienas vakarā pulksten 17:00. Mačam video tiešraidē būs iespējams sekot līdzi sportacentrs.com un to komentēs Normunds Atvars.

Mārtiņš Kozlovskis
LOC sporta projektu vadītājs

Pievieno komentāru

Sports