"Liepāja/Triobet" cīņā par revanšu "Saldus" komandai

Trešdien, 15. janvārī, Aldaris Latvijas Basketbola līgas 1.divīzijas spēli savu skatītāju klātbūtnē aizvadīs „Liepāja/Triobet” basketbolisti, kas Liepājas Olimpiskajā centrā mērosies spēkiem ar nesenajiem liepājnieku pāridarītājiem BK „Saldus”. Mača sākums pulksten 19:30.

Abām komandām šī būs jau trešā spēkošanās reize šajā sezonā. Pirmajās divās spēlēs abas komandas uzvaras dalījušas uz pusēm, panākumus svinot savu skatītāju klātbūtnē. Pirmajā abu komandu mačā Liepājā oktobra mēnesī pārāki bija liepājnieki, kuri izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 95:74. Toties nepilnu nedēļu atpakaļ abas vienības mērojās spēkiem Saldū, kur sensacionālu uzvaru izcīnīja mājinieki (60:67), tādējādi liepājniekiem sagādājot septīto neveiksmi sezonā, informē Mārtiņš Kozlovskis, LOC sporta projektu vadītājs.

LBL turnīra tabulā tomēr labākās pozīcijās atrodas Liepājas basketbolisti, kuri ar izcīnītām 12 uzvarām 20 spēlēs atrodas 5. vietā. Turpretim „Saldus” rēķinā ir astoņi panākumi 20 spēlēs un komanda ir ierindojusies 8. pozīcijā 12 vienību konkurencē, turpinot cīņu par play-off.

Nesenais zaudējums Liepājas basketbolistiem ir palicis labā atmiņā, tāpēc komanda ir apņēmības pilna saviem skatītājiem pierādīt, ka tā ir bijusi nejaušība, taču „Saldus” basketbolisti centīsies pierādīt pretējo – tā ir bijusi likumsakarība.
 
Liepājas komandas rindās visticamāk debija būs amerikāņu saspēles vadītājam Pīdžejam Hilam, uz kuru komanda liek lielas cerības. To, vai tā būs veiksmīga un komanda spēs atgriezties uz uzvarētāju takas varēsim pārliecināties trešdienas vakarā pulksten 19:30. Mačam video tiešraidē būs iespējams sekot līdzi arī sportacentrs.com.

Pievieno komentāru

Sports