“Liepāja/Triobet” centīsies noslēgt ceturtdaļfināla sēriju

Otrdien, 21. aprīlī, Aldaris Latvijas Basketbola līgas 1.divīzijas trešo un ļoti iespējams arī pēdējo ceturtdaļfināla spēli savu skatītāju klātbūtnē aizvadīs „Liepāja/Triobet” basketbolisti, kas Liepājas Olimpiskajā centrā uzņems „Barons/LDz” komandu. Mača sākums pulksten 19:30, informē Mārtiņš Kozlovskis, LOC Sporta projektu vadītājs.

Ceturtdaļfināla sērijas pirmās divas spēles ir noslēgušās ar liepājnieku panākumiem. Pirmajā mačā Liepājā pārāki bija laukuma saimnieki, kuri izcīnīja uzvaru ar rezultātu 65:47, izšķirošo pārsvaru iegūstot mača otrajā puslaikā. Savukārt otrajā spēlē Mārupē uzvara tika izcīnīta tikai pēdējās sekundēs, kad uzvaras tālmetienu realizēja komandas kapteinis Andrius Mažutis (67:64). Līdz ar to, rezultāts sērijā līdz trijām uzvarām ir 2:0 par labu „Liepāja/Triobet” komandai.

Sērijas trešā spēle atkal atgriežas Liepājas Olimpiskajā centrā un laukuma saimnieku uzvaras gadījumā komanda iekļūs pusfinālā, savukārt zaudējuma gadījumā sērija tiks turpināta 23. aprīlī Mārupē. Ja būs nepieciešama arī piektā savstarpējā cīņa, tad tā norisināsies Liepājas Olimpiskajā centrā 25. aprīlī.

Otrais mačs jau pierādīja to, ka nenovērtēt “Barons” komandu nedrīkst, līdz ar to, liepājniekiem ir jādara viss, lai sēriju noslēgtu jau otrdien Liepājā un nepagarinātu to uz spēli Mārupē. To, vai Liepājas basketbolistiem tas izdosies mēs varēsim pārliecināties pulksten 19:30. Mačam video tiešraidē būs iespējams sekot līdzi arī Best4Sport TV kanālā.