"Liepāja/Triobet" būs "pēdējās cerības" spēle pret BK "Valmiera"

Trešdien, 10. aprīlī, vienu no pēdējām šīs sezonas Aldaris Latvijas Basketbola līgas 1.divīzijas spēlēm savu skatītāju klātbūtnē aizvadīs Liepāja/Triobet basketbolisti, kas Liepājas Olimpiskajā centrā mērosies spēkiem ar šā brīža trešo spēcīgāko komandu BK Valmiera. Mača sākums pulksten 19:30.

Abām komandām šī būs jau ceturtā spēkošanās reize šajā sezonā. Divās no trijām cīņām pārāki ir bijuši valmierieši, bet vienā cīņā uzvaru izcīnīja Liepāja/Triobet basketbolisti. Zīmīgi, ka komandas savus panākumus ir guvušas mājas spēlēs un cerams, ka šī tradīcija turpināsies arī trešdienas vakarā.

Arī turnīra tabulā veiksmīgāk šo sezonu līdz šim ir aizvadījuši Vidzemes basketbolsiti, kuri 33 nospēlētās spēlēs ir izcīnījuši 21 uzvaru un ir ļoti tuvu tam, lai regulāro čempionātu noslēgtu augstajā 3. vietā. Savukārt liepājniekiem šajā sezonā vairāk ir nācies samierināties ar zaudējumiem un komanda 32 aizvadītajās spēlēs ir tikusi pie 13 panākumiem un kopvērtējumā atrodas 8. pozīcijā, ar minimālām cerībām pacīnīties par kāroto 6. vietu, kura kvalificējas izslēgšanas spēlēm.

Lai liepājnieki iekļūtu play-off kartā, ir jānotiek veiksmes sakritībai -  pašiem jāuzvar abos pēdējos mačos pret BK Valmiera un Jūrmala/Fēnikss komandām, bet tajā pašā laikā jācer, ka Latvijas Universitāte zaudēs pēdējās sezonas spēlēs Turības un BK Jelgava vienībām. Turklāt jātur īkšķi par to, ka arī trešie play-off pretendenti jelgavnieki zaudēs Barons Kvartāls un Jūrmala/Fēnikss komandām. Ja šāds scenārijs piepildīsies, tad liepājniekiem un Latvijas Universitātei būs pa 15 uzvarām, un kurzemniekus 6. vietā izvirzīs labāka bilance savstarpējās spēlēs.

Pievieno komentāru

Sports