Liepājā startēs vieglatlētikas zvaigznes

10. un 11.maijā Liepājā, stadionā „Daugava”, tiks aizvadīts vieglatlētikas sacensību „LVS kauss” 2.posms, kas tiek organizēts kopā ar tradicionālajām starptautiskajām vieglatlētikas sacensībām „Liepājas kausi 2014”. Sacensības sportistiem sola vēl sīvāku konkurenci un skatītājiem – aizraujošākas cīņas. Abās dienās sacensību sākums plkst. 11:00, informē Latvijas Vieglatlētikas savienība.
 
Ikviens sporta līdzjutējs aicināts apmeklēt "LVS kausa" 2.posmu un "Liepājas kausus 2014", jo sacensības solās būt tiešām spraigas, un sportistiem ļoti būs nepieciešams līdzjutēju uzmundrinājums un atbalsts, lai sasniegtu savus visaugstākos rezultātus.
Intriģējošākās cīņas gaidāmas jau sestdien, jo sacensību programma tiks uzsākta ar šķēpmešanu, kur sacentīsies Latvijas rekordists un Olimpisko spēļu sudraba medaļas ieguvējs Vadims Vasiļevskis, kā arī perspektīvais Rolands Štrobinders. Savukārt, 100 m un tāllēkšanas disciplīnās startēs LVS kausa 1.posma un Latvijas ziemas čempionāta 2014 divkārtējs uzvarētājs Elvijs Misāns. 10000 m distancē uz starta izies Latvijas labākā garo distanču skrējēja Jeļena Prokopčuka, kas mēģinās izpildīt normatīvu augustā Cīrihē notiekošajam Eiropas čempionātam vieglatlētikā. Savukārt sacensību apritē 1500 m distancē pēc traumas izārstēšanas atgriezīsies liepājniece Poļina Jeļizarova. Savu dalību sacensībās apstiprinājuši arī ārvalstu sportisti no Krievijas un Lietuvas.

Ikvienās sacensībās būtisks ir arī balvu fonds. "LVS kausa" ieskaitē ar balvām no atbalstītājiem Nike un SiS tiks apbalvoti katras disciplīnas pirmo 3 vietu ieguvēji sieviešu, vīriešu un meiteņu, zēnu konkurencē. "Liepājas kausi 2014" ieskaitē pirmo vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar kausu un diplomu, otrā un trešā vieta - ar diplomu un sponsoru balvām. Uzvarētāji vīriešu un sieviešu konkurencē stafetes skrējienos, 400m/b un tāllēkšanas disciplīnās iegūs 100 EUR naudas balvu. Sportists ar visaugstvērtīgāko rezultātu tiks apbalvots ar speciālbalvu 100 EUR apmērā.

Īpašs pārsteigums sagādāts arī sacensību apmeklētājiem. Sacensību laikā, sestdien,10.maijā, no plkst. 12:00 līdz 14:00 stadiona "Daugava" teritorijā sacensību līdzjutēji un ikviens interesents ar uzstādītas elektroniskās mērierīces palīdzību varēs pārbaudīt savus spēkus 30m sprinta distancē. Īpaši savus spēkus izmēģināt tiek aicināti bērni, kas par distances veikšanu tiks pie pārsteiguma balvas no Haribo, kā arī labākie savās vecuma grupās (4. – 12.g.v.) tiks apbalvoti ar balvām no veikalu tīkla "Sportland".
Sacensības organizē biedrība „Baltic Events“ un Liepājas sporta pārvalde sadarbībā ar Latvijas Vieglatlētikas Savienību un Liepājas sporta spēļu skolu.

Vairāk informācijas par pasākuma norisi Liepājā, sacensību programma, kā arī sacensību aktualitātēm ikviens interesents var iegūt mājas lapā www.lvskauss.lv vai https://www.facebook.com/vieglatletika.

20140507-1621-afisa-vieglie.jpg

Pievieno komentāru

Sports