''Liepāja'' spraigā cīņā pārspēj "Metta/LU" studentus

Sestdien, 7. martā, futbola klubs "Liepāja" savā pēdējā pārbaudes spēlē pirms jaunā sezonas "Daugavas" stadiona rezerves laukumā ar 3:2 (0:0) pārspēja citu SMScredit.lv Virslīgas komandu FS METTA/Latvijas Universitāte.

Pārbaudes spēle aizritēja visai asā cīņā, kurā netrūka ne dzelteno kartīšu, ne traumētu spēlētāju. Mettieši pirmajā puslaikā aktīvi uzbruka liepājniekiem, neļaujot pretiniekam brīvi iesākt savus uzbrukumus. Pirmā puslaika otrā puse gan aizritēja ar laukuma saimnieku pārsvaru, tomēr labu vārtu gūšanas momentu bija maz, vēstīts virslīgas čempionāta mājaslapā.

Pirmie vārti tika gūti tikai otrā puslaika vidū, kad Deniss Tarasovs izvirzīja vadībā rīdziniekus (1:0), taču jau drīzumā Jānis Jēkabsons un Kristaps Grebis pārņēma vadību kurzemniekiem (2:1). Grebis nerealizēja 11 metru soda sitienu, palaižot garām teicamu iespēju dubultot pārsvaru, un Kristaps Priedēns par to sodīja pretiniekus, atjaunojot neizšķirtu (2:2). Par mača galveno varoni kļuva Iļja Šadčins, kurš ar tālsitienu izrāva uzvaru (3:2). Šadčina rēķinā arī izprovocēta pendele un vieni neieskaitīti vārti.