"Liepāja" sper pirmo soli pretim bronzas medaļām 1

"Liepājas" hokejisti pirmdien, 30. martā, Liepājas ledushallē Latvijas hokeja čempionāta pirmajā spēlē par trešo vietu ar 6:1 (1:1; 0:0; 5:0) sagrāva komandu "Zemgale/LLU", sērijā līdz trim uzvarām izvirzoties vadībā ar 1:0.

Pirmā perioda devītajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Bruno Zabis, bet "Zemgale/LLU" perioda otrajā pusē panāca neizšķirtu - 1:1, vēstīts Latvijas Hokeja federācijas mājaslapā.

Otrais periods aizritēja bez vārtu guvumiem.

Trešajā periodā liepājnieki vēl piecas reizes pārspēja "Zemgali/LLU". Katrs pa vienai reizei izcēlās Artis Aniņš, Kārlis Ozoliņš, Dmitrijs Korņilovs, Linards Mazurs-Mago un Edgars Homjakovs.

Otrdien, 31. martā, pulksten 18.30 notiks sērijas otrā spēle.

Komentāri 1

RD

Interesanti, ka Bukarts, Skvorcovs, kas nespēja kaut cienīgu pretestību izrādīt pusfinālā pret amatieriem, pensionāriem tagad papildina izlases kandidātu pulku, kas ta šiem par trešo vietu nav jācīnās?