"Liepāja" sezonas otrajā Kurzemes derbijā uzņems "Ventspili"

Šodien "Optibet" Latvijas futbola virslīgā "Liepāja" 14.kārtas spēlē sezonas otrajā Kurzemes derbijā uzņems "Ventspili".

"Daugavas" stadionā "Liepāja" plkst.16 uzņems "Ventspils" futbolistus. Spēli tiešraidē pārraidīs kanāls "Sportacentrs.com TV", vēsta LETA.

Liepājnieki pēdējās deviņas cīņas aizvadījuši grafikā pa trim mačiem. Vispirms trīs zaudējumi, tad trīs uzvaras un atkal trīs zaudējumi pret trim šīs sezonas spēcīgākajām komandām - 1:4 pret "Riga", 1:2 pret RFS un 0:1 pret "Valmieru".

"Ventspils" pēc uzvaras 5:2 pār "Metta" komandu cieta trīs "sausos" zaudējumus pēc kārtas pret sacensību spēcīgākajām komandām - 0:3 pret "Riga", 0:2 pret RFS un 0:2 pret "Valmieru" -, pēdējā kārtā savā laukumā nespējot pieveikt Daugavpils "Noah Jurmala".

Mājiniekiem joprojām labākais vārtu guvējs ar četriem "goliem" ir Artūrs Karašausks, bet Ventspils komandai piecus vārtus iesitis Marks Kurtišs.

Mājiniekiem sapelnīto dzelteno kartīšu dēļ nedrīkstēs palīdzēt Marko Simičs. Turklāt piektdien "Liepāja" pārtrauca darba attiecības ar 34 gadus veco ukraiņu vārtsargu Oleksandru Ribku, kurš klubam pievienojās 2020.gada vasarā, kopā ar to izcīnot Latvijas kausu.

Sezonas pirmajā savstarpējā spēlē viesos ar 1:0 uzvarēja "Liepāja".

Otrā spēlē Jūrmalas pilsētas stadionā "Sloka" Jūrmalas "Spartaks" plkst.14 tiksies ar "Valmieru", kurai pietiks arī ar punktu, lai vismaz uz dienu izvirzītos turnīra tabulas galvgalī. Spēli tiešraidē pārraidīs kanāls "Sportacentrs.com TV".

"Spartaks" pēc 5:0 uzvaras pār "Noah Jurmala" nākamajās četrās spēlēs piedzīvojis zaudējumus - 0:3 pret "Daugavpili", 0:2 - pret "Metta", 1:2 - pret "Riga" un 0:1 - pret RFS.

Tikmēr valmierieši pēc 0:1 zaudējuma RFS ar 2:0 pieveica "Noah Jurmala" un "Ventspili", bet ar 1:0 "Liepāju".

Jūrmalas vienībā Ričards Fraidejs guvis trīs, bet Leonels Vamba - divus vārtus. "Valmierai" Raimonds Krollis guvis piecus, bet Ibrahims Sovs - četrus vārtus.

Sezonas pirmajā savstarpējā spēlē viesos ar 2:0 uzvarēja "Valmiera".

Pirmdien tiksies Daugavpils "Noah Jurmala" ar "Metta" un "Daugavpils" ar "Riga".

Šo kārtu izlaiž RFS.

Turnīra vadībā ar 26 punktiem 11 spēlēs ir RFS komanda, otrā ar tādu pašu bilanci ir "Valmiera", bet trešā ar 25 punktiem 11 mačos ir "Riga". Tālāk ar 16 punktiem deviņās spēlēs ir "Daugavpils", bet piekto vietu ar 12 punktiem desmit cīņās ieņem "Liepāja". Tālāk ar sešiem punktiem desmit dueļos seko "Metta" un "Spartaks", piecus punktus desmit spēlēs iekrājusi "Ventspils", bet turnīra tabulu ar četriem punktiem sešos mačos noslēdz "Noah Jurmala".

Šī gada virslīgas čempions noskaidrosies četru apļu turnīrā, katrai komandai aizvadot 28 spēles. Kalendārs veidots tā, lai būtu pēc iespējas ērtāks futbola līdzjutējiem. Spēles tikpat kā nepārklāsies, turklāt kārtas pārsvarā tiks izspēlētas divās - trijās dienās.

Pēc CAS pagaidu lēmuma LFF valde sacensību nolikumā veica izmaiņas, kas tagad paredz, ka gadījumā, ja čempionātā piedalās astoņi klubi, komanda, kas ieņem pēdējo vietu, pārspēlēs tiekas ar vienību, kas "Optibet" Nākotnes līgas čempionātā ieņem trešo vietu. Ja čempionātā piedalās deviņi klubi, komanda, kas ieņem pēdējo vietu, pārspēlēs tiekas ar vienību, kas "Optibet" Nākotnes līgas čempionātā ieņem otro vietu.

Arī šosezon futbola cienītāji var tiešraidē vērot visas Latvijas čempionāta spēles. Tās ir pieejamas virslīgas mājaslapā un portālā "Sportacentrs.com", kā arī "Sportacentrs.com TV" kanālā.

Pievieno komentāru

Sports