"Liepāja" preses konferencē iepazīstina ar jauno komandas spēlētāju un atbalstītāju

Otrdien, 12. augustā, Liepājas domes E-istabā (226.telpā) notika FK Liepāja virslīgas kluba preses konference. Preses konferencē piedalījās FK Liepāja prezidents Māris Verpakovskis, virslīgas komandas galvenais treneris Viktors Dobrecovs, FK Liepāja aizsargs Deniss Ivanovs un SIA „NPK Expert” vadītājs Ģirts Cēlājs, informē Dāvids Jansons, FK Liepāja preses sekretārs.

Komandas preses konferencē klātesošie tika iepazīstināti ar padarīto pussezonā, komandas papildinājumiem, sportiskiem rezultātiem. FK Liepāja galvenais treneris Viktors Dobrecovs : „Kā jau visi zinām, tad sagatavošanās posms mums bija daudz īsāks, kā varējām vēlēties, bet uzskatu, ka pirmā sezona šobrīd vērtējama ar pluss zīmi. Esam pierādījuši, ka varam cīnīties ar visiem pretiniekiem virslīgā. Protams, ka komanda vēl ir jauna kā arī es pie galvenā trenera stūres esmu jauns tādēļ arī tika pieļautas kļūdas, no kurām varam tikai mācīties.”

FK Liepāja prezidents Māris Verpakovskis : „Protams, ka pirmā sezona ir ļoti sarežģīta, bet uzskatu, ka vērtējama ar pluss zīmi, zinām pie kā ir jāpiestrādā un kas ir izdevies. Nākamgad centīsimies vēl vairāk piesaistīt tieši skatītājus, lai futbols Liepājā kļūtu vēl populārāks. Esam nokomplektējuši sastāvu ar Denisa Ivanova piesaisti līdz galam, liels paldies jāsaka Ģirtam Cēlājam. Deniss Ivanovs ne tikai uz laukuma daudz mums dos, bet arī ģērbtuvēs...”

SIA „NPK Expert” vadītājs Ģirts Cēlājs : „Prieks būt vienam no tiem, kas palīdz Liepājas futbola attīstībai, redzot cilvēkus, kas vada klubu un treneru korpusu, viennozīmīgi piekritu atbalstīt FK Liepāja. Deniss Ivanovs ir ļoti būtisks spēlētājs FK Liepāja komandā, kas ļaus cīnīties par labāko trijnieku...”.

Pievieno komentāru

Sports