Liepājā piektdien būs futbola svētki

Piektdien, 24.oktobrī, Liepājas stadionā „Daugava”  pulksten 19 FK Liepāja aizvadīs savu pirmspēdējo spēli savu skatītāju priekšā, 2014.gada futbola virslīgā.

FK Liepāja vēlas pateikties visiem saviem līdzjutējiem par nenovērtējamo atbalstu visas sezonas laikā un aicina būt vēl aktīvākiem uz šīm atlikušajām nedaudzajām mājas spēlēm, jo tieši šajās spēlēs Liepājas futbolisti cīnās par iekļūšanu labāko Latvijas futbola klubu trijniekā, informē Dāvids Jansons, FK Liepāja preses sekretārs.

Atlikušo mājas spēļu apmeklētājiem tiek piedāvātas dažādas akcijas sadarbojoties ar Čili pica un Liepājas nakts klubu „EGO”.

Čili picas „Draugu kartes” īpašniekiem spēles dienā būs iespēja iegādāties vienu biļeti, saņemot otru par brīvu, bet vakarā apmeklējot EGO klubu, uzrādot spēles biļeti – kokteilis „Ambercity ” nobaudīt bez maksas!

Papildus – spēle 1.novembrī, kas arī ir sezonas pēdējā mājas spēle, sadarbībā ar Liepājas Enerģija, katram spēles apmeklētājam tiks sagādāts patīkams pārsteigums, tādējādi padarot šo spēli par īpašiem futbola svētkiem.

Pievieno komentāru

Sports