"Liepāja" pārliecinoši uzvar "Zemgali/LLU"

Trešdien, 18. februārī, "Liepājas" hokejisti izbraukumā Latvijas virslīgas hokeja čempionātā ar iespaidīgu rezultātu 7:3 (2:1, 1:2, 4:0) pēdējā periodā pārspēja "Zemgale"/LLU.

Ja pirmajos divos periodos cīņa bija līdzīga, jau pirmajā trešā perioda minūtē, gūstot vārtus, Liepājas komandas hokejisti izrāvās vadībā un negribēja šo pārsvaru atdot, raidot ripu pretinieka vārtos vēl trīs reizes.

Liepājas komandā daudziem spēlētājiem šī bija rezultatīva spēle, ar vienu vārtu guvumu atzīmējās pieci spēlētāji. Divus vārtus guva Artūrs Mickēvičs, savukārt Bruno Zabim un Edgaram Homjakovam attiecīgi trīs un divas rezultatīvas piespēles.

"Zemgale"/LLU komandā rezultatīvākais bija Māris Miezis, kuram šajā spēlē divi rezultativitātes punkti. Pa vieniem vārtiem guva Arturs Batraks un Andis Āboliņš.

Kopvērtējuma tagad "Mogo" rēķinā ir 63 punkti 26 mačos, tai ar 57 punktiem seko "Kurbads" komandai, bet trešo vietu ar 55 punktiem ieņem "Liepājas" vienība.

Tikmēr 41 punktu ieguvusi "Zemgale"/LLU, no kuras par diviem punktiem atpaliek čempione "Rīga"/"Prizma". Turnīra tabulas beigu daļā "Ogre"/"Sāga 97" pēc šīs uzvaras 27 spēlēs ir 12 punkti, savukārt Jūrmalas HASC komandai, joprojām ir deviņi punkti, kas dod pēdējo, septīto, vietu.

Septiņas komandas piecos apļos aizvadīs 30 regulārā čempionāta spēles, kas ritēs līdz 7.martam. Regulārās sezonas uzvarētāji automātiski nodrošinās sev vietu pusfinālā, bet ceturtdaļfinālā savā starpā tiksies komandas, kas ierindosies no otrās līdz septītajai vietai. Ceturtdaļfināla un pusfināla sērijas, kā arī sērija par trešo vietu noritēs līdz kādas komandas trim uzvarām, savukārt fināls tiks aizvadīts līdz četrām uzvarām.

Turnīrā, salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, ir par vienu komandu vairāk, turklāt čempionātā atkal ir pārstāvēta Liepāja.

Trīs spēcīgākās čempionāta komandas savā starpā sadalīs 70 000 eiro lielu balvu fondu.

Pagājušajā sezonā Latvijas čempionātā startēja sešas komandas, pirmo titulu vēsturē izcīnot "Rīga"/"Prizma" vienībai.