"Liepāja Optibet" uzvar "Kurbadu" un pārņem līderpozīcijas

Trešdien, 20.septembrī, norisinājās atlikušās divas Optibet Hokeja Līgas (OHL) regulārā čempionāta trešās kārtas spēles. Pirmajā mačā HK “Liepāja/Optibet” ar rezultātu 3:2 (1:0, 0:2, 2:0) viesos uzveica “Kurbads” hokejistus, vēstīts Latvijas Hokeja federācijas mājaslapā.

Sākoties trešajai trešdaļai “Kurbads” atradās vadībā ar 2:1, taču atlikušajās 20 minūtēs liepājnieki guva vēl divus vārtus un svinēja trešo panākumu OHL čempionātā.

Ar precīziem metieniem uzvarētāju rindās izcēlās Edgars Homjakovs, Mārtiņš Oskars Freimanis un Lauris Bajaruns.

Tikmēr mājiniekiem vārtus guva Juris Štāls un Sandis Zolmanis.

Otrā trešdienas cīņā HK “Mogo” ar rezultātu 4:0 (1:0, 2:0, 1:0) savu skatītāju priekšā apspēlēja “Zemgale/LLU”.

Čempionāta tabulā ar astoņiem punktiem vadībā ir "Liepāja Optibet", seko "Mogo" (6) un "Zemgale/LLU" (5).