"Liepāja Optibet" slēdz līgumus ar spēlētājiem

Hokeja klubs "Liepāja Optibet" turpina gatavošanos sezonai. Skatītājiem komanda savu sagatavotību atkal demonstrēs no 25. līdz 27. augustam LOC Ledus hallē, piedaloties turnīrā „Amber Puck”. Tajā četri dalībnieki – HK „Liepāja Optibet”, HK „Kurbads”, HK „Mogo”, HC „Wings”(Zviedrija).

Šobrīd notiek sezonas līgumu slēgšanas process ar spēlētājiem. Līgumi ir noslēgti ar sekojošiem hokejistiem – vārtsargiem Vadimu Miščuku, Tomu Konrādu, Nauri Maži; aizsargiem Kārli Liepiņu, Ilju Makarovu, Robertu Mamčicu, Mārtiņu Oskaru Freimani, Ralfu Grīnbergu, Valteru Freiju; uzbrucējiem Bruno Zabi, Māri Diļevku, Egilu Kalnu, Edgaru Homjakovu, Romānu Nekļudovu. Ir vēl virkne spēlētāju, kuri ir līguma slēgšanas procesā, un par noslēgtu vienošanos varēsim vēstīt tuvākajā laikā, informē kluba preses sekretāre Simona Laiveniece.

Jāpiezīmē, ka Mārtiņš Oskars Freimanis un Kārlis Ozoliņš, kurš arī piedalās HK „Liepāja Optibet” treniņnometnē, ir izsaukti uz Latvijas klubu izlasi Baltijas Kausa izcīņas sacensībām, kuru pirmais posms notiks no 25. līdz 27. augustam Tallinā.

Pievieno komentāru

Sports