"Liepāja"/"Optibet" komandas hokejists Freimanis atzīts par OHL septembra labāko spēlētāju

"Liepāja"/"Optibet" komandas aizsargs Mārtiņš Oskars Freimanis atzīts par "Optibet" Hokeja līgas (OHL) septembra labāko spēlētāju.

Freimanis, piedaloties četrās OHL septembra spēlēs, izcēlās ar četriem gūtiem vārtiem un sešām rezultatīvām piespēlēm, ieņemot dalītu pirmo vietu OHL rezultatīvāko spēlētāju sarakstā, raksta LETA.

"Esmu ļoti gandarīts, ka mana pārstāvētā komanda ir uz pareizā ceļa. Mums ir lielisks kolektīvs. Nekas nevar būt labāks par spēlēšanu pilsētā, kurā esi uzaudzis un pilnveidojies kā hokejists," 23 gadus vecā spēlētāja teikto citē Latvijas Hokeja federācija (LHF). "Bez komandas biedru palīdzības šo godu nebūtu izpelnījies. Jāturpina iesāktais."

Freimanis septembrī palīdzēja "Liepāja"/"Optibet" komandai izcīnīt četrus panākumus, Kurzemes komandai kā vienīgajai pagaidām spēlējot bez zaudējumiem. Savukārt rezultatīvāko spēlētāju sarakstā Freimanis dala pirmo vietu ar Sandi Zolmani no "Kurbada" vienības.

OHL kopvērtējumā līdere ar 12 punktiem piecos mačos ir "Mogo" komanda, kam ar 11 punktiem četrās spēlēs seko "Liepāja"/"Optibet" vienība. Septiņi punkti piecās spēlēs ir valsts čempionei "Kurbads", no kā punktu atpaliek "Rīga".

Savukārt piecus punktus iekrājusi "Zemgale"/LLU vienību, kamēr "Prizma" savākusi vienu punktu.

Šosezon Latvijas totalizatoru kompānija "Optibet" kļuvusi par hokeja virslīgas ģenerālsponsoru. Salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, virslīgā vairs nespēlē "Pārdaugava".

Katra komanda kopumā aizvadīs 30 spēles regulārajā čempionātā, izslēgšanas turnīrā iekļūstot četrām labākajām vienībām, kas pusfinālā un finālā spēkosies līdz četrām uzvarām. Savukārt pēdējās divas komandas izspēlēs vēl vienu turnīru ar pirmās līgas pirmajām divām vienībām.

Pievieno komentāru

Sports