"Liepāja"/"Optibet" hokejisti rezultatīvā OHL spēlē uzvar "Zemgale"/LLU

"Optibet" Hokeja līgas (OHL) pārceltajā spēlē sestdien "Liepāja"/"Optibet" vienība rezultatīvā cīņā savā laukumā ar rezultātu 7:5 (2:1, 4:0, 1:4) apspēlēja Jelgavas "Zemgale"/LLU.

Pēc otrās trešdaļas liepājnieki bija drošā vadībā ar 6:1, tomēr noslēdzošā perioda pirmajās trijās minūtēs ielaida divus vārtus, atjaunojot intrigu. 48.minūtē jelgavnieki pietuvojās līdz pat 4:7, tomēr piektos vārtus iemeta pēdējā minūtē, kad laika atspēlēties vairs nebija, raksta LETA.

Uzvarētājiem pa diviem vārtiem guva Māris Diļevka un Lauris Bajaruns, bet pa reizei izcēlās Roberts Mamčics, Roberts Štelmahers un Romāns Ņekļudovs.

Tikmēr jelgavniekiem divreiz izcēlās Krišs Grundmanis.

Iepriekš šī spēle tika pārcelta Jelgavas halles ledus stāvokļa dēļ, tāpēc tagad to aizvadīja Liepājā. Zīmīgi, ka abas komandas Kurzemē tikās arī pirms nedēļas, kad mājinieki bija labāki ar 8:1.

Kopvērtējumā pēc deviņām kārtām par līderi ar 23 punktiem kļuvusi "Liepāja"/"Optibet" komanda, kurai punktu zaudē "Mogo".

Tikmēr "Kurbadam" ir 15 punkti, ceturto vietu ar desmit punktiem ieņem "Zemgale"/LLU, "Rīgai" ir vēl par punktu mazāk, kamēr "Prizma" savākusi divus punktus.

Jau nākamajā trešdienā centrālajā desmitās kārtas mačā "Mogo" uzņems "Liepāja"/"Optibet" komandu. Savukārt desmitās kārtas cīņu vēlāk izspēlēs pagājušās sezonas čempione "Kurbads", kas šajā nedēļas nogalē savā laukumā aizvada Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa otrās kārtas turnīru.

Šosezon Latvijas totalizatoru kompānija "Optibet" kļuvusi par hokeja virslīgas ģenerālsponsoru. Salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, virslīgā vairs nespēlē "Pārdaugava".

Katra komanda kopumā aizvadīs 30 spēles regulārajā čempionātā, izslēgšanas turnīrā iekļūstot četrām labākajām vienībām, kas pusfinālā un finālā spēkosies līdz četrām uzvarām. Savukārt pēdējās divas komandas izspēlēs vēl vienu turnīru ar pirmās līgas pirmajām divām vienībām.