Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā notiks tautas sporta sacensības "Liepājas īriens"

Otro gadu pēc kārtas Liepājā norisināsies tautas sporta sacensības ‘’Liepājas īriens’’, kur dalībniekiem būs jāpeld, jāskrien un jāairē ar SUP dēli, informē sacensību “Liepājas īriens” galvenais tiesnesis Aivis Tints.

Sacensību dienā, 14. jūlijā, ikvienam Liepājas īriena dalībniekam būs iespēja pārbaudīt savus spēkus īsajā, bet pietiekami grūtajā distancē, kas sastāv no peldēšanas, airēšanas un skriešanas.

Savukārt jau šo ceturtdien, 5. jūlijā, pulksten 19 Beberliņos pie piedzīvojumu parka “Tarzāns” norisināsies aktīvais vakars uz SUP dēļiem, kur varēs pieslīpēt savu meistarību un uzdot jautājumus Aivim Tintam, kurš būs aktīvā vakara vadītājs un sacensību galvenais tiesnesis.

Kā pozitīvi atzina Liepājas īriena pagājušā gada dalībnieki, sacensības bija ļoti grūtas, bet tai pat laikā interesantas, jo prasa ne tikai izturību, bet arī spēku, tehniku un stratēģiju. Sacensības norisināsies trīs grupās – vīrieši, sievietes un bērni (2006.-2012.dz.g.). Vīriešiem un sievietēm trases garums būs ap 1.7 km, tajā skaitā peldēšana un airēšana. Kā paredz noteikumi, ūdens sadaļa tiek veikta glābšanas vestē, kura pirms ieskriešanas mežā tiek atstāta MIX zonā, kā arī turpat uzvilkti apavi. Trase būs iezīmēta ar lentēm un norādēm. Dalībnieki sacensībās tiks laisti ik pa 30 sekundēm, tāpēc vispirms katram būs cīņa ar sevi un tikai pēc tam ar pretiniekiem.
Sacensību starta vieta būs Beberliņos, pie atpūtas parka Tarzāns. Reģistrācija sacensībām sāksies no pulksten 9.

Reģistrēties pasākumam un papildus informāciju var iegūt norādītajā adresē https://www.buruskola.lv/registracija vai sazinoties ar galveno tiesnesi aivis.tints@gmail.com.

Pievieno komentāru

Sports