Liepājā notiks Eiropas čempionāts jostu cīņās

Šajā nedēļas nogalē, no 30. maija līdz 1.jūnijam, Liepājas Olimpiskajā centrā norisināsies Eiropas čempionāts jostu cīņās klasiskajā un brīvajā stilā, kurās startēs vairāk kā 120 sportisti no 22 valstīm. Sacensību sākums no pulksten 11:00.

Šāda veida sacensības Latvijas cīņas federācija kopā ar Liepajas pilsētas domi organizēs pirmo reizi. Šajās sacensībās piedalīsies vairāk kā 120 sportisti, treneri un liels daudzums tūristu no 22 Eiropas valstīm: Austija, Baltkrievija, Igaunija, Dānija, Armēnija, Albānija, Azerbaidžāna, Somija, Grūzija, Itālija, Bulgārija, Vācija, Latvija, Lietuva, Moldova, Polija, Krievija, Serbija, Slovākija, Šveice, Ukraina.

Šajās sacensībās notiks atlase uz 2014.gada Eiropas sporta spēlēm. No Latvijas piedalīsies arī liepājnieki - 2013. gada Pasaules čempions Kristaps Kalnakārklis un Kazaņas Universiādes trešās vietas ieguvējs, Pasaules čempionāta sudraba medaļas ieguvējs Jānis Rērihs. Ļoti iespējams, ka dalībnieku vidū būs vēl kāds pārstāvis no Liepājas.

Sacensības norisināsies trīs dienu garumā. Tās sāksies jau piektdienas rītā no pulksten 11:00 un noslēgsies svētdienas pēcpusdienā. Šīs sacensības atbrauks skatīties arī trīskārtējais Olimpiskais čempions brīvaja cīņā Aleksadrs Medveds no Baltkrievijas. Precīzāka informācija par sacensību kalendāru tiks publicēta tuvāko dienu laikā.

Norises vieta: LOC Arēna
Ieeja skatītājiem: bezmaksas!

Mārtiņš Kozlovskis
LOC sporta projektu vadītājs

Pievieno komentāru

Sports