Liepāja metīs izaicinājumu "Baronam"

Trešdien, 5. martā, Aldaris Latvijas Basketbola līgas 1.divīzijas spēli savu skatītāju klātbūtnē aizvadīs „Liepāja/Triobet” basketbolisti, kas Liepājas Olimpiskajā centrā uzņems „Barons Kvartāls” basketbolistus. Mača sākums pulksten 19:30.

Abām komandām šī būs ceturtā spēkošanās reize šajā sezonā. Pirmajās trijās spēlēs uzvaras ir izcīnījuši liepājnieki, kuri divus panākumus izcīnīja spēlējot viesos, bet reizi uzvara tika izcīnīta arī savu skatītāju klātbūtnē. Visgrūtāk liepājniekiem klājās pēdējā spēlē Mārupē, kad uzvara tika izrauta pēdējās sekundēs, pateicoties Roberta Freimaņa precīzajam metienam.

Arī turnīra tabulā uz doto brīdi augstāk atrodas liepājnieki, kuri 27 spēlēs ir izcīnījuši 17 panākumus un kopvērtējumā atrodas 6. vietā. Savukārt „Barons Kvartāls” rēķinā ir 14 panākumi un tikpat neveiksmes, kas vienību ierindo uzreiz aiz liepājniekiem – 7. pozīcijā 12 komandu konkurencē.

Abām komandām BBL sezona ir beigusies, jo gan „Liepāja/Triobet”, gan „Barons Kvartāls” atzina savu Lietuvas un Zviedrijas pretinieku pārākumus. Liepājnieki ar 39 punktu pārsvaru piekāpās BBL regulārās sezonas uzvarētājiem „Pieno Žvaigždes”. Savukārt „Barons” ar 25 punktu starpību atzina Norčepings „Dolphins” komandas pārākumu.

Līdz ar to, abas komandas visu savu uzmanību var veltīt atlikušajām LBL spēlēm un šīs spēles nozīme būs ārkārtīgi liela. Lai „Barons” vēl reāli saglabātu cīņu par iekļūšanu play-off, komandai noteikti ir jāizcīna uzvara. Turpretim liepājniekiem vēljoprojām ir labas cerības pakāpties līdz pat 3. pozīcijai, taču ar nosacījumu, ja „Barons” tiks pārspēti jau ceturto reizi šajā sezonā.

To, vai liepājniekiem tas būs pa spēkam mēs varēsim pārliecināties trešdienas vakarā pulksten 19:30. Mačam video tiešraidē būs iespējams sekot līdzi sportacentrs.com un to komentēs Normunds Atvars.

Mārtiņš Kozlovskis
LOC sporta projektu vadītājs

Pievieno komentāru

Sports