Liepājā lakross notiks pludmales smiltīs

Sestdien, 24.augustā, pulksten 11 Liepājas pludmalē, blakus bāram "Red Sun Buffet", notiks jau otrais Pludmales lakrosa turnīrs. Sacensības aizvadīs gan vīriešu, gan sieviešu komandas.

Ņemot vērā veiksmīgi aizvadīto turnīru pērn, nolemts arī šogad Liepājas smiltīs pulcēt lakrosistus no Latvijas klubiem. No sieviešu komandām savu dalību apstiprinājušas pagājušā gada Latvijas čempionāta uzvarētājas "Lady Lacrosse", kā arī LK "Rīga" un LK "Libava". Savukārt no vīriešu komandām spēkiem mērosies LK "Druva Dynamite", LK "RJTC" un LK "Libava". Iespējams, komandu skaits mainīsies.

Spēlēt lakrosu smiltīs ir populāri Amerikā un arī Eiropā, taču Latvijā lakross tiek spēlēts galvenokārt zālienā. "Šie turnīri starp apļiem ļoti palīdz novērtēt tā brīža fizisko formu un redzēt lielākos trūkumus komandā. Tāpat tas palīdz popularizēt lakrosu un izmantot attiecīgā gadalaika priekšrocības," uzskata Liepājas kluba "Libava" lakrosisti, uzņemot viesus no citām Latvijas pilsētām.

Pērn starp vīriešu komandām uzvaru guva "Druvas Dynamite", bet sievietēm –"Lady Lacrosse" no Rīgas, iegūstot ceļojošos kausus.

Pludmales turnīra laikā skatītājiem būs iespēja iegādāties suvenīrus ar Latvijas sieviešu lakrosa izlases simboliku. Atgādinām, ka šā gada jūlijā meitenes debitēja Pasaules čempionātā Kanādā, parādot raksturu, drosmi un cīņassparu. Esot jaunākā komanda ar vismazāko pieredzi, izdevās izcīnīt 17.vietu 19 dalībnieču konkurencē.

Ligita Kupčus,
Biedrības "Lakrosa Klubs Libava" valdes locekle,
LK "Libava" spēlētāja


Pievieno komentāru

Sports