Liepājā gada izskaņā notiks Vecgada karnevāla skrējiens

Jau ikgadējā tradīcija - gada pēdējā dienā, 31. decembrī, pulksten 11 pie bērnu rotaļu laukuma Jūrmalas ielas galā tiks dots starts Liepājas aktīvā dzīvesveida entuziastu labdarības pasākumam – Vecgada karnevāla skrējiens. Labdarības skrējienā ar karnevāla tematiku aicināts piedalīties ikviens, kas jūt vēlmi gada pēdējā dienā aktīvi pavadīt laiku un uz pozitīvu emociju viļņa sagaidīt 2018. gadu, informē Liepājas aktīvā dzīvesveida entuziastu pārstāvis Rolands Štrehers.

Pasākuma dalībniekiem vēlams tērpties atbilstoši pasākuma tematikai - maskā vai ar dažāda cita veida karnevāla atribūtiku. Krāšņāko tērpu autori vairākās nominācijās tiks pie veicināšanas balvām.

“Vecgada karnevāla skrējiens” ir labdarības pasākums un šogad ziedojumi tiks vākti biedrībai @Movemberlat, kas cīnās par vīriešu veselību. Biedrība vērš uzmanību uz vīriešu saslimstību ar prostatas vēzi, un ar ziedojumu palīdzību tiks nodrošināta izmeklējumu iespēja vīriešiem, kas paši to nevar atļauties.

Katrs labdarības skrējiena dalībnieks pasākuma laikā varēs izvēlēties sev atbilstošu ātrumu, veicamo apļu skaitu un distances garumu. Viena apļa garums būs 2,4 kilometri, kas sāksies no bērnu rotaļu laukuma Jūrmalas ielas galā, vedot pa veloceliņiem cauri Jūrmalas parkam, tad gar Gulbju dīķīti atpakaļ uz starta vietu. Maršruts kartē - https://goo.gl/oy2X9A.>

Tā kā skrējiena mērķis ir labdarība, nevis sacensības uz ātrumu, tad piedalīties aicināti arī bērni, māmiņas ar ratiņiem, cilvēki ar mājdzīvniekiem un tie, kas vēlas pastaigāt mierīgā pastaigas solī un izjust svētku gaisotni.

"Vecgada karnevāla skrējienu" klātienē vadīs viens no Liepājas atraktīvākajiem un pieredzējušākajiem šovmeņiem Raivis Šulcs, rūpējoties par pozitīvu noskaņu un svētku dalībnieku saliedēšanu. Pasākuma starta zonā būs arī pieejama silta tēja un kārumi.

“Vecgada karnevāla skrējienu” organizē Liepājas aktīvā dzīvesveida entuziasti sadarbībā ar Liepājas pilsētas Domes Sporta pārvaldi un Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļu.
Papildus informācija un fotogrāfijas no skrējiena meklējamas sociālās vietnes "Facebook" pasākumā:  “Liepājas vecgada karnevāla skrējiens”.

Vecgada karnevāla skrējiena programma:
Vecgada karnevāla skrējiena starts 10:45
"Vecgada karnevāla skrējiena" starts 11:00
Specbalvu pasniegšana 12:00


Pievieno komentāru

Sports