Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā dos startu "Bruģa bumbai 2020", kam īpašs būs pēdējais posms

Jau pēc nepilnām trijām nedēļām, 8.jūlijā, pie burgernīcas “Street Burgers” tiks dots starts 2020. gada Liepājas vasaras ielu basketbolam čempionātam, kas pazīstams ar nosaukumu „Bruģa bumba”. Kopumā tiks aizvadīti pieci posmi jūlija un augusta mēnešos, tādējādi noskaidrojot jaunos pilsētas čempionus ielu basketbolā.

Līdzīgi kā iepriekšējā gadā, arī šogad sacensības norisināsies piecās dažādās grupās. Zēniem sacensības norisināsies trijās vecuma grupās: U-15, U-18 un U-99. Savukārt, meitenes tiks iedalītas vienā grupā: U-99. Un protams, neiztikt arī bez labi zināmās un ierastās MIX grupas, kur cīņas vienmēr ir bijušas vienas no saistošākajām, informē turnīra organizators Mārtiņš Kozlovskis.

Šī gada „Bruģa bumbas” čempionāts sāksies nedaudz vēlāk kā ierasts, kas saistīts ar Covid slimības plašo izplatību visā pasaulē. Taču neskatoties uz to, čempionāta organizatori ir atraduši iespēju šajos divos mēnešos kopumā visiem basketbola cienītājiem piedāvāt piecus posmus dažādās norises vietās visā Liepājā. Vispirms starts tiks dots 8.jūlija vakarā pie burgernīcas “Street Burgers”, bet pēc tam 2.posms ir gaidāms 18.jūlijā pie tirdzniecības nama “Kurzeme”. Trešais čempionāta posms norisināsies 29.jūlijā pie Liepājas Olimpiskā centra, bet 4.posms notiks 8.augustā pie LOC tenisa halles.

Zīmīgi, ka čempionāta noslēdzošajā 5.posmā, kas norisināsies 22.augustā KP basketbola laukumā pie Daugavas palīgstadiona, varēs piedalīties tikai četras labākās kopvērtējuma komandas katrā vecuma grupā, tādējādi kopā sapulcinot tikai pašus labākos no labākajiem. Fināla posmā norisināsies pusfināla un fināla spēles visas dienas garumā, noskaidrojot šī gada čempionus visās vecuma grupās. Lai čempionātā varētu piedalīties plašāks dalībnieku skaits, pasākuma organizatori posmus rīkos ne tikai darba dienas vakaros, bet arī sestdienās, tādējādi dodot iespēju tajās piedalīties plašākai auditorijai.

Tāpat vēl bez basketbola spēlēm tiks noskaidroti arī individuāli meistarīgākie spēlētāji, kuri cīnīsies par galveno balvu – 100 EUR dāvanu karti, kuru sarūpēs tirdzniecības nams „Kurzeme”. Tāpat ir plānoti arī dažādi citi pārsteigumi par kuriem sīkāka informācija tiks publicēta vēlāk.

Pieteikšanās sacensībām būs iespējama sacensību dienā 1 – 1,5 stundas pirms tā sākuma. Dalības maksa no komandas būs 10 EUR, neatkarīgi, vai komandā spēlē trīs vai četri spēlētāji. Līdzīgi kā pirms gada, arī šogad U15 un U18 vecuma grupās zēniem un U99 grupā meitenēm Liepājas sporta spēļu skolas audzēkņiem dalība pasākumā būs bez maksas, tādējādi veicinot šī sporta veida attīstību tieši jauniešu vidū.

Vecuma grupas:
U-15 zēni    (2005. gadā dzimušie un jaunāki zēni)
U-18 zēni    (2002. gadā dzimušie un jaunāki zēni)
U-99 vīrieši    (vīrieši bez vecuma ierobežojuma)
U-99 sievietes    (meitenes bez vecuma ierobežojuma)
MIX grupa    (komandā spēlē vismaz viena meitene)

„Bruģa bumba 2020” sacensību posmi:
1.posms    8. jūlijs    18:30    (Street Burgers posms)
2.posms    18. jūlijs    11:00    (t/n Kurzeme posms)
3.posms    29. jūlijs    18:30    (LOC posms)
4.posms    8.augusts    11:00    (LOC tenisa halles posms)
5.posms    22.augusts    12:00    (Noslēguma posms KP laukumā).


Pievieno komentāru

Sports