Liepājā būs atklātais turnīrs galda teniss turnīrs "Ping Pong Liepāja 2020"

Liepājas Olimpiskā Centra galvenā hallē šo sestdien, 22. augustā, pulksten 10.30 notiks galda tenisa turnīrs «Ping Pong Liepāja 2020», kuru rīkos biedrība „Cerība. Ticība. Mīlestība.”. Tajā piedalīsies jaunieši ar īpašām vajadzībām un garīgās intelektuālās attīstības traucējumiem. Viņus atbalstīs veselie jaunie galda tenisa spēlētāji, lai iegūtu pieredzi spēlējot galda tenisu un to popularizētu Liepājas pilsētā. Galda tenisa turnīrā „Ping Pong 2020” kopumā piedalīsies 15 dalībnieki no Liepājas un Rīgas, kuriem tiks nodrošināts ar galda tenisa raketēm, bumbiņām un profesionāliem galdiem.

Galda tenisa turnīra pasākumu palīdzēs organizēt, un tiesāt „Liepājas Sporta skolas” galda tenisa trenere Rasma Freiberga. Sporta pasākuma organizatori ievēros 2020.gada 9.jūnija Ministru kabineta noteikumos Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” noteikto, informē sacensību pārstāvis Mārtiņš Mamis.

Sporta pasākuma mērķis ir dot iespēju dažāda vecuma jauniešiem ar īpašām vajadzībām, kā garīgās attīstības un dažāda rakstura funkcionāliem traucējumiem apmeklēt starptautisko sporta pasākumu «PingPong Liepāja 2020», lai popularizētu galda teniss sporta spēli, kā atraktīvu un inteliģentu sporta veidu.

Biedrība „Cerība. Ticība. Mīlestība.” aicina vecākus, kuri audzina bērnus un jauniešus ar īpašām vajadzībām apmeklēt katru trešdienu plkst. 11.00 uz atvērto galda tenisa treniņu Liepājas Olimpiskā centra otrā stāva 204. telpā nodarbību. Biedrība „Cerība. Ticība. Mīlestība.” pateicās par finansiālo atbalstu Liepājas pilsētas Domes Sporta pārvalde. Liepājā

Pievieno komentāru

Sports