"Liepāja" Baltijas Sieviešu futbola līgas mačā uzvar Kauņas "Žalgiris" vienību

Latvijas dāmu futbola vicečempione "Liepāja" sestdien savā otrajā Baltijas Sieviešu futbola līgas (BSFL) spēlē savā laukumā ar 2:1 (2:0) pārspēja Lietuvas komandu Kauņas "Žalgiris".

Latvijas komandas labā vārtus guva Karlīna Miksone un Tatjana Baličeva, raksta LETA.

Jau spēles otrajā minūtē Miksone ar skaistu tālsitienu atklāja cīņas rezultātu, bet 17.minūtē Baličeva no tuvas distances dubultoja liepājnieču pārsvaru. Lai gan otrajā puslaikā pretinieces vienus vārtus atguva, tomēr "Liepāja" nosargāja uzvaru un svinēja panākumu ar 2:1.

LETA jau vēstīja, ka pirmajā šī turnīra spēlē "Liepājas" komanda jūnijā ar 1:6 piekāpās Lietuvas spēcīgākajam klubam Šauļu "Gintra-Universitetas". Savukārt Latvijas čempione "Rīgas Futbola skola" (RFS) Šauļu futbolistēm zaudēja ar 2:3.

BSBL čempionātā piedalās sešas komandas, pa divām no katras valsts. Turnīra gaitā komandas aizvadīs viena apļa sacensības, vienas valsts pārstāvēm savā starpā nesacenšoties. Tādējādi katra turnīra dalībniece aizvadīs pa četrām spēlēm.

BSFL tika izveidota 2005.gadā, aizvadot piecas sezonas, taču pēc 2010.gada turnīra BWFL norise tika apturēta.

Savukārt pērn visu trīs Baltijas valstu futbola federācijas aktualizēja šāda turnīra atjaunošanas nepieciešamību, jo klubi izrādīja vēlmi savus spēļu kalendārus bagātināt ar augstāka līmeņa spēlēm, kas futbolistēm dotu lielāku starptautisko maču pieredzi un līdz ar to dotu labumu gan valstu klubu futbolam, gan nacionālo izlašu konkurētspējai un izaugsmei.