Liela atsaucība "Dienvidkurzemes" pirmajām ziemas autosprinta sacensībām

Priekules novada sporta klubs “Dienvidkurzeme” savā jaunizveidotajā trasē “Līgo” 3. janvārī rīkoja ziemas autosprinta sacensības. Šāds ziemas pasākums Priekulē nebija noticis vairāk nekā desmit gadus.
 
Lai gan sacensības notika Jaungada brīvdienās, termometra stabiņš rādīja no 15 līdz 17 grādiem mīnusos, uz starta “Līgo” autotrasē stājās 17 braucēji no Priekules, Aizputes un Grobiņas, informē klubs “Dienvidkurzeme”.

Priekšpiedziņas klasē septiņu braucēju konkurencē, kur dalībnieki startēja ar ielas automašīnām bez radzēm, ātrākais bija aizputnieks Emīls Baltaiskalns, otro vietu ieguva priekulnieks Jānis Jeriks, bet trešais bija priekulnieks Kristaps Tiškus.

Aizmugures piedziņas klasē trīs dalībnieku konkurencē ātrākais bija priekulnieks Toms Šteins, otro vietu ieguva priekulnieks Mareks Riško, bet trešā bija liepājniece Agnese Pirktiņa.

Pilnpiedziņas klasē septiņu braucēju konkurencē uzvarēja Mihails Riško, otrais bija M. Riško, bet trešo vietu ieguva Guntis Lācītis (visi no Priekules). Apvienotajā klasē sešu braucēju konkurencē uzvarēja aizputnieks Matīss Šadris, otrais bija aizputnieks Sandis Baltaiskalns, trešais palika J. Jeriks.

Tika sumināti arī divi juniori līdz 18 gadu vecumam – pirmais bija Kaspars Tiškus, otrais – Daniels Rašmanis (abi no Priekules). Dāmu duelī A. Pirktiņa pārspēja priekulnieci Inesi Lācīti.

Ja laikapstākļi būs labvēlīgi, tad arī turpmāk trasē tiks rīkoti ziemas autosprinti, kas braucējiem ir laba skola, kā savaldīt automašīnas uz slidena seguma.

Pievieno komentāru

Sports