Līdz marta beigām varēs reģistrēties sacensībām "Liepājas spēks 2017"

Līdz 31. martam pagarināta dalībnieku pieteikšanās ceturtajām spēka, izturības un ātruma sacensībām „Liepājas spēks 2017”, kuras norisināsies 8. aprīlī Liepājas Olimpiskā centra Arēnā. Organizatori aicina pieteikties sportistus ar dažāda līmeņa sagatavotību treniņu sistēmas “crossfit” vai ielu vingrošanas disciplīnām, informē Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldes ārējo sakaru speciālists Mārtiņš Kirma.

 “Crossfit” kategorijas sportisti startēs vīriešu, sieviešu un komandu vērtējumā. Savukārt ielu vingrotāji savas spējas demonstrēs šādās disciplīnās: Burpee; Pull-up trepe; Hand Stand; Push-up king; Freestyle; Plank; Muscle up.

Tiek mainīts maksimālais dalībnieku skaits treniņu sistēmas “crossfit” grupām. 8. aprīļa sacensībās varēs pieteikties un startēt 12 dāmas, 24 kungi, kā arī 18 komandas. Lai reģistrētos kādā no “crossfit” grupām, sportistam jāpārskaita nolikumā norādīto dalības maksu, kura arī tiks uzskatīta par pieteikumu sacensībām.

Piedalīties var jebkurš interesents, kurš ir sasniedzis 18 gadu vecumu un ir gatavs pārbaudīt savas fiziskās spējas, veicot distanci individuāli vai komandu konkurencē.

Līdz 31. martam arī turpinās bezmaksas reģistrēšanās atraktīvām ielu vingrošanas disciplīnām, kas Liepājas skatītājiem būs jaunums. Lai reģistrētos dalībniekam jānosūta pieteikuma anketa uz e-pastu: workoutgeneration@inbox.lv.

Pieteikuma anketa aizpildāma brīvā formā, norādot dalībnieku vārdu, uzvārdu, disciplīnu un vecuma grupu. Sacensību dienā dalībniekam būs personīgi jāparakstās reģistrācijas anketā, uzrādot personu apliecinošu dokumentu (anketu nodrošina organizatori).

Ierobežojums: Freestyle sacensībās ir dalībnieku ierobežojums – 30 dalībnieki ar vismaz 7 rezervētam vietām priekš ārvalstu sportistiem.
 

Pievieno komentāru

Sports