Līdervienību duelī "Liepājas metalurgs" viesos pieveic "Ventspils" futbolistus

Latvijas futbola čempionāta - "LMT Virslīgas" - 26.kārtas spēlē svētdien līderu mačā "Liepājas metalurgs" ar 2:1 (2:0) viesos pieveica čempionvienību "Ventspils".

Vārtus uzvarētāju labā guva Kristaps Grebis un Intars Kirhners, bet čempionu sastāvā ar precīzu sitienu izcēlās Jurijs Žigajevs.

Pēc pirmā puslaika vadībā ar 2:0 atradās viesi, tomēr "Ventspils" nepadevās un jau otrā puslaika desmitajā minūtē samazināja liepājnieku pārsvaru līdz minimumam - 1:2. Neskatoties uz mājinieku uzbrukumiem, Liepājas komandai tomēr izdevās nosargāt uzvaru un kļūt par čempionāta līderiem.

Citā šīsdienas mačā "Olimps/RFS" vienība savā laukumā uzņem Daugavpils "Dinaburg" vienību.

"LMT Virslīgas" kopvērtējumā "Liepājas metalurgs" ar 54 punktiem 22 spēlēs kļuvuši par līderiem, bet 51 punkts 23 spēlēs ir "Ventspils" komandas kontā. Savukārt trešo pozīciju ieņem "Skonto" komanda, kas 22 spēlēs tikusi pie 50 punktiem.

Stabilā ceturtā vietā patlaban atrodas "Dinaburg" vienība, kas 21 mačā izcīnījusi 37 punktus, piektajā vietā ar 34 punktiem 23 spēlēs atrodas "Jūrmala-VV" vienība, savukārt sesto pozīciju patlaban ieņem "Olimps"/RFS komanda, kas aizvadītajos 23 mačos izcīnījusi 25 punktus.

Septītajā pozīcijā ar 15 punktiem 22 spēlēs atrodas "Blāzma", savukārt pēdējās divas vietas "LMT Virslīgas" čempionātā šobrīd ieņem "Tranzīts" ar 11 izcīnītiem punktiem 23 mačos, kā arī "Daugava", kuras rēķinā ir astoņi punkti 23 spēlēs.

Pievieno komentāru

Sports