Līdervienības "Ozolnieki/Monarch" un "Liepājas metalurgs-2" uzvar Latvijas hokeja čempionāta spēlēs

Uzvaras Latvijas atklātā hokeja čempionāta spēlēs sestdien izcīnīja līdervienības "Ozolnieki/Monarch" un "Liepājas metalurgs-2".

"Ozolnieki/Monarch" tikās ar "Ogre" komandu, izcīnot uzvaru ar rezultātu 10:2 (6:0, 3:1, 1:1). Šajā mačā pa diviem vārtiem uzvarētājiem guva Māris Dreilings un Viktors Lobačovs, kurš arī izpildīja divas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr "Liepājas metalurgs-2" ar 6:1 (1:1, 0:0, 5:0) pārspēja "Latgale" komandu. Šajā spēlē vēl pēc otrās trešdaļas rezultāts bija neizšķirts 1:1, bet mača pēdējās 20 minūtēs liepājnieki nosvēra uzvaras kausus savā labā. Divus precīzus raidījumus šajā spēlē izpildīja Andrejs Jakušins.

Čempionāta kopvērtējumā abas līdervienības aizvadījušas pa 12 spēlēm un tikušas pie 30 punktiem. Trešā ar 22 punktiem 16 spēlēs ir "Latgale" komanda, bet "Ogre" vienība ar sešiem punktiem ieņem pēdējo, sesto pozīciju.