Lībis: "Sacensības Brenguļu trasē būs laba pieredze, jo trase nav līdz šim braukta"

Sestdien, 10.jūnijā, Valmierā, Brenguļu autotrasē norisināsies Latvijas autokrosa čempionāta posms, kurā dalību ir pieteikuši 54 dalībnieki. Savu dalību startam pieteicis arī Technical Art Rally Team sportists Gatis Libis, informē Technical Art Rally Team pārstāve Sanita Austere.

Kā uzsver Gatis, sacensības nebūs vieglas, jo nekad nav braukta šī trase ir redzēti video interneta vietnē Youtube.com un dzirdēta pieredze no citiem autosportistiem.

Bet ņemot vērā, ka laiks tiek solīts labs un vēlme braukt ir milzīga, tad cerība uz panākumiem ir neizbēgama. Arī tehnika, šobrīd ir kārtībā, kas vieš cerību, ka gonku varēs nobraukt līdz galam, tā piebilda Lībis.

Laiks treniņiem gan daudz nebija, jo bija darbi Dānijā, tomēr arī tur sanāca gūt labu pieredzi kartingu trasē, cerēsim, ka šī pieredze palīdzēs šajās sacensībās, jo kā uzsver autosportists, kartings ir pamats auto sportam, tādēļ saka paldies saviem draugiem Dānijā, kuri dalījās ar vērtīgiem padomiem kartingu vadīšanā.

Atgādinām, ka aizvadītais Latvijas autokrosa čempionāta pirmais posms maijā, Smiltenē bija ļoti sarežģītas laikapstākļu dēļ, kā rezultātā sasniegt labus rezultātus bija grūti. Tomēr kā uzsver Gatis Lībis, galvenais bija sasniegt finišu, ko viņš arī izdarīja un izmēģināt tikko uzbūvēto auto. Bija arī tehniskas ķibeles, bet nekas nopietns.

Pievieno komentāru

Sports