Leonīds Beresņevs: Sērija atkal sākas no nulles

Spējām atspēlēt divu maču deficītu un šī sērija atkal sākas no nulles, pēc Latvijas hokeja čempionāta finālsērijas ceturtās spēlēs ar "Liepājas metalurgs" komandu pirmdien izteicās ASK/"Ogre" galvenais treneris Leonīds Beresņevs.

Kā zināms, pērnās sezonas vicečempioni ASK/"Ogre" pirmdien ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) savā laukumā uzvarēja pagājušās sezonas čempionvienību "Liepājas metalurgs", sērijā līdz četrām uzvarām panākot neizšķirtu rezultātu 2-2.

Rezultātu mača 16.minūtē atklāja Aleksandrs Kerčs juniors, bet divas minūtes pirms otrās trešdaļas beigām Edijs Brahmanis panāca neizšķirtu rezultātu 1:1. Uzvaras vārtus kluba ASK/"Ogre" labā mača 44.minūtē guva Andrejs Ignatovičs.

"Sērijas sākumā pretiniekam devām divu spēļu handikapu, taču tagad tas ir atspēlēts, un šī sērijas atkal sākas no nulles," pēc mača atzina Beresņevs. "Šīs dienas mačā spēlējām ar lielu pašatdevi. Sākumā bija grūti iespēlēties, galvenokārt, fiziskās kondīcijas dēļ, jo spēlējam ar trim spēlētāju virknējumiem. Pretinieks nerealizēja savas izdevības, ļaujot mums iespēlēties."

"Ļoti labi zinu, ka četrdesmit gadīgajiem spēlētājiem vajadzīgs ilgāks laiks, lai atgūtu spēkus, tomēr ceru, ka to pietiks līdz sērijas beigām, un viņi to kompensēs ar savu meistarību," piebilda Beresņevs.
Runājot par to, vai no kluba ASK/"Ogre" kāds spēlētājs varētu tikt uzaicināts uz Latvijas valstsvienību, Beresņevs atzina, ka pāris hokejistiem ir cerības. "Mums ir tikai veterāni un jaunie spēlētāji, kas šobrīd nevar būt izlases kandidāti. Vidējā vecuma posms mums nav, taču ir pāris jaunie, kurus varētu ieteikt, tomēr viņu vārdus pagaidām nevēlos atklāt, lai spēlētājus lieki nenervozētu, jo finālsērija vēl nav beigusies," teica Beresņevs.

"No izlases ar mani neviens nav sazinājies, taču man būtu ko ieteikt valstsvienības treneru korpusam," piebilda Beresņevs.

Jau ziņots, ka finālsērijas pirmajā spēlē ceturtdien "Liepājas metalurgs" savā laukumā uzvarēja ar rezultātu 3:2, dienu vēlāk liepājnieki bija pārāki ar 3:1, bet sērijas trešajā spēlē svētdien ASK/"Ogre" savā laukumā uzvarēja ar 4:2.

Sērijas piektā spēle trešdien notiks Liepājā. Sestā spēle piektdien notiks Ogrē, bet ja finālsērijā būs nepieciešams arī septītais mačs, tad tas 29.martā norisināsies Liepājā.

Kā ziņots, "Liepājas metalurgs" pusfinālsērijā tikai ar 3-2 pārspēja Davgavpils "Latgale" hokejistus, savukārt ASK/"Ogre" ar 3-1 pieveica par favorītiem uzskatīto "Rīga 2000" komandu, kuras sastāvu bija pastiprinājuši deviņi spēlētāji no Rīgas "Dinamo".

Pievieno komentāru

Sports